Цифровий огляд пенсій онлайн із п’ятниці

13

Німецьке пенсійне страхування (Deutsche Rentenversicherung) пропонує нову платформу, де громадяни можуть переглядати свої обов’язкові, професійні та приватні пенсійні плани. Однак, поки не всі постачальники послуг включені до системи.

 

Цифровий огляд пенсій онлайн з п’ятниці

Запланований цифровий огляд пенсій з’явиться в Інтернеті цієї п’ятниці, повідомляє Німецьке пенсійне страхування. На платформі rentenuebersicht.de громадяни в майбутньому зможуть отримати загальне уявлення про своє обов’язкове, професійне та приватне пенсійне забезпечення і, таким чином, дізнатися, на яке фінансове становище вони можуть розраховувати в старості. Про це оголосив Німецький орендний союз (DRV) у Берліні.

Портал покликаний допомогти оцінити майбутню індивідуальну ситуацію на пенсії та виявити можливу необхідність вжиття заходів для забезпечення бажаного рівня життя на ранній стадії. Проте сайт ще не завершено. Компанія пенсійного страхування залежить від того, чи візьмуть участь у ньому та чи нададуть свої дані приватні пенсійні організації. За словами компанії, протягом року до них приєднаються й інші постачальники.

Вхід до системи буде можливим через онлайн-функцію посвідчення особи з відповідним додатком «AusweisApp2» на смартфоні. Імко Петерсен, відповідальний за проект цифрового огляду пенсій у DRV, ще у травні запевнив, що щорічна письмова пенсійна інформація буде, як і раніше, доступна. Цифровий огляд є додатковою пропозицією.

Обговорення

Читайте також:  Кельнський кардинал Вельки визнає власні помилки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я