Число загиблих від тайфуну “Доксурі” побільшало

7

Повені, перебої у подачі електроенергії, тисячі людей рятуються втечею – часом швидкість тайфуну сягала 240 км/год.

Число загиблих від тайфуну «Доксурі» побільшало

Число загиблих від тайфуну “Доксурі” на Філіппінах зросло до 39 осіб. Щонайменше 13 людей загинули внаслідок сильних повеней і зсувів, спричинених тропічним штормом, переважно на півночі острівної держави, повідомило сьогодні агентство боротьби зі стихійними лихами.

Тим часом, за даними берегової охорони, кількість загиблих внаслідок серйозної аварії катера в провінції Різал, розташованої на схід від столиці Маніли, зросла до 26 людей.

Судно «MBCA Princess Aya» було захоплене сильним вітром учора в Лагуна-де-Бей, найбільшому озері на Філіппінах. Після того, як усі пасажири в паніці побігли до одного борту, судно перекинулося та перекинулося. 40 людей було врятовано. Аварія сталася лише за кілька десятків метрів від берега. За даними берегової охорони, човен, на якому могли перебувати лише 42 пасажири, був переповнений.

“Доксурі” обрушився на сушу в середу з поривами до 240 км/год. За даними влади, від тайфуну постраждали понад 500 тис. осіб у 43 провінціях. Майже 43 тис. жителів перебувають у бігах. Бюро погоди оголосило, що на Філіппіни рухається ще один шторм: за його словами, Ханун може принести нові сильні дощі. Водночас «Доксурі» прямує до Китаю.

Щорічно на Філіппіни обрушується в середньому близько 20 тайфунів. Особливо сильний ураган «Хайян» забрав життя понад 6300 людей у ​​листопаді 2013 року. Наприкінці 2021 року тайфун «Рай» викликав сильні руйнування, які забрали життя понад 400 людей.

Читайте також:  Сербія обирає новий парламент

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я