Шістьох жінок убито в Мексиці

24

Понад тиждень тому в Мексиці зникли шість жінок, ця справа привернула особливу увагу в країні. Обгорілі кісткові останки п’яти жінок було впізнано.

 

Шістьох жінок убито в Мексиці

Група із шести зниклих жінок стала жертвою вбивства в Мексиці. Обгорілі кісткові останки п’яти жінок були упізнані, і слідчі кажуть, що вони не мають сумнівів у тому, що шосту жінку також було вбито. Про це повідомив генеральний прокурор центрального штату Гуанахуато Карлос Замарріпа. Хоча в середньому у північноамериканській країні вбивають майже 90 людей на день, цей випадок привернув особливу увагу, бо рідко коли зникає одразу стільки жінок.

За словами Замарріпи, поліція заарештувала шістьох підозрюваних і виявила у них зброю та наркотики. Мотив та точні обставини злочину спочатку не були відомі. За повідомленнями місцевих ЗМІ, перед зникненням жертви було найнято для роботи на вечірці.

Жінок віком від 19 до 48 років востаннє бачили 7 березня у місті Селайя. Їхні останки були знайдені за 30 кілометрів від міста в муніципалітеті Хувентіно Росас. У регіоні активно діють злочинні угруповання. За словами Замарріпи, експерти все ще працюють над визначенням інших фрагментів кісток.

Хвиля насильства вирує в Мексиці вже багато років. Минулого року на 126 мільйонів мешканців припало 31 936 вбивств – і це лише офіційні дані. Численні наркокартелі та інші злочинні угруповання борються за контроль над сферами впливу та маршрутами контрабанди. Вони часто підтримують зв’язки з корумпованими політиками та силами безпеки. Більшість убивств ніколи не розкривається.

.

Читайте також:  Буде введено санкції проти російських спортсменів, які підтримують війну

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я