Багато випадків захворювання на коросту в зоні землетрусу

65

За п’ять тижнів після руйнівного землетрусу в районі турецько-сирійського кордону ситуація зі здоров’ям у деяких таборах критична. Поширюються інфекційні хвороби.

 

Багато випадків захворювання на коросту в зоні землетрусу

За даними організації «Лікарі світу», респіраторні захворювання та короста є найбільш актуальними проблемами охорони здоров’я у південно-східній Туреччині понад п’ять тижнів після землетрусу. З коростяним кліщем важко боротися, тому що люди живуть у дуже тісних приміщеннях, сказав Гюнтер Фрешль, член правління організації «Лікарі світу», виданню Deutsche Presse-Agentur. За його словами, шкірне захворювання, яке супроводжується, крім іншого, сильним свербінням, також дуже заразне. “Лікування пройде успішно тільки в тому випадку, якщо буде оброблено все наметове містечко”, – сказав він. Він додав, що насправді потрібно проводити масове лікування, але це складно, особливо у віддалених селах.

Лікар з Мюнхена зараз подорожує з командою в провінції Хатай. Команда переважно відвідує села в горах неподалік сирійського кордону. Туди бігли багато сирійських біженців і бідніших жителів Туреччини. Села виросли у багато разів у порівнянні з їхньою фактичною кількістю жителів. Деякі люди живуть тісно у наметах чи контейнерах.

Як правило, там сиро та холодно. «Третина людей, яких ми лікуємо, страждають на респіраторні захворювання: лихоманка, біль у горлі, навіть пневмонія», – каже Фрешль, додаючи, що в команді також є співробітники, які самі приїхали із зони землетрусу. “Я знаходжу зовсім дивним, як люди беруть участь у цій роботі, навіть якщо вони самі сильно постраждали”, – сказав лікар.

.

Читайте також:  Прокуратура висуне нові звинувачення проти Болдуїна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я