Чи можна довірити музику бездротовому пристрою? Тестуємо навушники Huawei FreeBuds 5i

147

Колись бездротові навушники рекламувалися як спосіб уникнути клопоту з проводами, але вже давно це рішення пропонує як вражаючий звук, так і безліч футуристичних функцій.

Не всі бездротові версії побутових електроприладів миттєво виграють у своїх провідних побратимів.

Це було у випадку з комп’ютерними мишами та клавіатурами, а також із навушниками: люди в основному розчаровувалися в дешевшому бездротовому продукті, який знову і знову потребує зарядної станції після використання протягом короткого періоду часу.

Однак останніми роками бездротові технології зробили досить сміливі кроки і тепер доступні користувачам без таких неприємних компромісів, як низька продуктивність та слабка батарея в комплекті.

Бездротові навушники в наші дні особливо дивовижні, широкий набір функцій при мінімалістичному дизайні бездротового пристрою іноді змушує нас відчути себе у хорошому науково-фантастичному фільмі.

Технічні новинки

Серія бездротових навушників FreeBuds від китайського технологічного гіганта Huawei тут не є винятком.

У магазинах доступна остання модель FreeBuds 5i, яка після перерви приблизно в два роки повернулася з покращеннями, яких не вистачало в респектабельному наборі FreeBuds 4i.

Почнемо із технічних деталей.

FreeBuds 5i трохи компактніший за свого попередника, один навушник важить близько 4,9 г, а весь комплект (навушники, зарядна станція) — близько 33,9 г.

Покращилася і можливість відтворення в нових бездротових навушниках Huawei – FreeBuds 5i дозволять слухати музику, подкасти або ще до 6-7 годин без підзарядки.

Це залежить від того, чи використовується активне шумозаглушення (Active Noise Cancelling, ANC). Сама зарядна станція без підключення до кабелю дозволить вам повністю зарядити навушники приблизно чотири рази.


Сам ANC матиме три режими (залежно від рівня шуму), якими зручно керувати за допомогою програми Huawei AI Life. Сама гарнітура працюватиме як на телефонах iOS, так і Android.

Читайте також:  Мобільна гра Кім Кардаш'ян закривається через десятиліття

Переходячи до батарей і заряджання, досвід показує, що заряджання навушників на бездротовій станції протягом 15 хвилин дасть вам 4 години безперервного прослуховування.

У комплекті цих Bluetooth-навушників, крім самих навушників, ви знайдете зарядну станцію з кабелем та вкладки для вух трьох розмірів.

Найкраще з бездротового світу за доступною ціною

Я вважаю, що скептицизм із приводу бездротових навушників раніше був виправданий.

Здебільшого складно було ігнорувати твердження меломанів про те, що фактор бездротового зв’язку в даному випадку майже завжди означає компроміси щодо якості звуку.

Але вже кілька поколінь маленькі, компактні навушники Bluetooth від великих виробників збивають з пантелику меломанів, які звикли слухати музику наодинці з великими навушниками, що закривають вуха, які підключаються до відтворюючого пристрою товстим спіральним кабелем.

Сучасні компоненти вміють “вичавлювати” неймовірно гарний звук із маленьких навушників, вставлених у зовнішній слуховий прохід.

Що стосується FreeBuds 5i, то вони вражають, особливо при прослуховуванні аудіо із сильною присутністю басів.

Не зовсім зрозуміло, як фізично можна донести масу звукової доріжки до слухача за допомогою такого невеликого пристрою.

Треба сказати, що для тих, хто звик до “незабарвленого” звуку аудіомоніторів, FreeBuds 5i спочатку можуть здатися нечітким, але для такого невеликого, недорогого, багатофункціонального та зручного пристрою звук справді респектабельний.

Говорячи про дружню ціну, від початку хочеться повідомити, що купити Huawei FreeBuds 5i в магазині можна всього за 79 євро, що є неймовірно гарною ціною для бездротових навушників такого рівня.

Що стосується багатства функцій, то найкраще їх освоїти дозволить вищезгаданий додаток AI Life, а ось про зручний спосіб управління перемиканням пісень, паузою та гучністю варто згадати окремо.

Все це можна робити дотиками та погладжуваннями по гарнітурі, не знімаючи її з вуха, не тягнучись до телефону.

Читайте також:  Новорічні обіцянки: як витримати більше одного місяця?

За тиждень тестування цих навушників не траплялося, щоб вони випадали ні при ходьбі вулицею, ні при активніших заняттях.

Вони дуже компактні та досить зручні, щоб у якийсь момент ви взагалі забули, що вони у вухах. Звук сучасний – з вираженими басами, відмінно підходить для танцювальної музики, плейлистів для фітнесу.

На тренуваннях і під час бігу по горбистій місцевості були випробувані різні інтенсивності. Якщо ви їх правильно вставите, то точно не втратите.

Загалом, враховуючи доступну ціну FreeBuds 5i, це гарна нагода, нарешті, поринути у світ бездротових пристроїв.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я