Google запускає мережу «Знайти мій пристрій» у Німеччині

6

Android покликаний полегшити пошук загублених пристроїв. Яка корисна опція тепер буде у німців?

“Знайти мій пристрій” або “Find my device” – так називається корисна опція, яка тепер доступна і в Німеччині. Ви втратили ключі чи телефон? У майбутньому користувачі Android можуть знаходити свої речі простіше, ніж раніше.

Google випустила функцію для своєї мобільної операційної системи, що дозволяє користувачам знаходити свої пристрої за допомогою краудсорсингу.

«Знайти мій пристрій»: старт тепер дано і в Німеччині

Користувачі Android повинні були отримати відповідне повідомлення на свій мобільний телефон, що вони є частиною сервісу. Авторизацію функції можна вибрати в розділі «Знайти мій пристрій» у налаштуваннях смартфона. Також можна активувати пошук автономних пристроїв.

«Якщо ви не хочете брати участь у мережі Find My Device чи хочете знаходити свої власні предмети в автономному режимі […]Ви також можете повністю відключити ці функції автономного пошуку», – пише Google у блозі про функції.

Google запускає мережу

Краудсорсинг передбачає використання планшетів та смартфонів інших користувачів для пошуку пристроїв поблизу. Ці втрачені або втрачені пристрої, такі як мобільні телефони, планшети або чіпи стеження, можуть бути виявлені через Bluetooth навіть якщо вони знаходяться в автономному режимі.

Пізніше через мережу “Знайти мій пристрій” можна буде виявити навіть свої улюблені навушники.

Як оголосила Google у квітні цього року, Bluetooth-трекери від виробників Chipolo та Pebblebee, спеціально розроблені для мережі «Знайти мій пристрій», мають з'явитися на ринку у травні.

Їх можна буде використовувати для визначення місця повсякденних предметів, таких як ключі, гаманці або багаж. Надалі планується додати чіпи відстеження від Eufy, Jio та Motorola.

За словами представників Google, нова функція “Знайти мій пристрій” вимагає як мінімум Android 9 і буде випущена по всьому світу. Старт було дано в США та Канаді.

Читайте також:  Хабек розраховує на якнайшвидше вирішення спорів щодо світлофорів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я