Чому Росія розпочала війну: версія Дмитра Медведєва

25

Це боротьба добра зі злом.

Чому Росія розпочала війну.

Колишній президент Росії Дмитро Медведєв випустив посаду, присвячену Дню народної єдності. У ньому він пояснює, чому країна розпочала війну.

Чому Росія почала війну: західні собаки

Насамперед, Дмитро Медведєв похвалив Росію: це «величезна країна» та «багата країна». За словами чиновника, російському народу не потрібно «чужого», проте за «своє» він ляже кістками. Війна ж іде за землю та тисячолітню історію.

Проти Росії ж воює частина «миру, що вмирає». У цьому світі живуть: нацисти-наркомани, переляканий народ та «собаки із західної псарні». Морально їм допомагають «хрюкаючі підсвинки» та недалекі обивателі. Їхній спільний будинок — якась «західна імперія, що розпалася».

КПП на кордоні з Казахстаном та Грузією окупувало від півмільйона до мільйона «перебіжчиків» та «зрадників». Тепер їхня доля «гнити» на чужині. Росія від від’їзду кваліфікованих спеціалістів лише виграла, бо «очистилася».

30 років, що пройшли розвалу з СРСР, народ нібито був спустошений «лихоліттям». Інші країни також бояться Заходу, проте незабаром вони підуть від сну і «трухлявий» світовий порядок звалиться. На крайній випадок у Росії є зброя, яка може відправити противників на той світ. Але воно не потрібне, тому що «Творець» за Росію, і він допоможе у битві з Люцифером.

Чому Росія розпочала війну і що відбувається на фронті

Тим часом британська розвідка повідомляє, що Росія нібито почала формувати подобу заготівель. Це відбувається через «низький моральний дух» бійців. Солдати цих підрозділів погрожують розстрілювати тих, хто не захоче атакувати.

Крім того, Росія, зважаючи на все, переводить Запорізьку атомну станцію до складу російської електричної мережі. Незадовго до цього МАГАТЕ заявила, що українці не готують «брудну бомбу», як заявила російська влада.

Читайте також:  Війна проти України: ситуація така

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я