«Їхні стосунки не зовсім гладкі». Що не так між Гаррі та Меган

17

Зазвичай на публіці принц Гаррі та Меган Маркл демонструють велику прихильність один до одного. Вони не приховують своїх почуттів, можуть обійматися і навіть цілуватися, коли поряд купа людей. А ще уважні шанувальники, напевно, помітили, як герцоги люблять триматися за руки. Мова тіла багато говорить про почуття Сассекс. Цікаво, що експерт з мови тіла вважає, що у пари не все так гладко у відносинах, як здається. Фахівець розповів, чому Гаррі та Меган постійно тримаються за руки.

Експерт з мови тіла: чому Гаррі та Меган постійно тримаються за руки

Принц Гаррі і Меган Маркл одружені з 2018 року. Але досі демонструють теплоту один до одного під час своїх публічних виходів. Схоже, що роблять вони це не спеціально, а начебто на рівні інстинктів. То рука Меган випадково потягнеться до Гаррі або ненароком вона покладе руку йому на коліно, то чоловік підставить лікоть, щоб дружина взялася за нього для підтримки. Вони часто дивляться один на одного, і цей тактильний і візуальний контакт дещо говорить. Особливо для фахівців у цій справі.

Під час своїх останніх виходів у Манчестері та Дюссельдорфі Гаррі та Меган знову демонстрували близькість. Це чудово видно на фото пари. Про мову тіла герцогів Сассекських детальніше розповів експерт Інбаал Хонігман.

Фахівець зазначає, що пара явно досі закохана. Зараз у Гаррі та Меган такий період, коли їхні стосунки лише зміцнюються з появою дітей. «Їх постійне тримання за руки, обійми, спирання один на одного — це прояв любові, яка безперечно щира, а не для камер»– ділиться Хонігман.

Лев та Діва

Разом з тим експерт наголошує і на тому, що в парі Гаррі та Меган не завжди все ідеально і гладко. Хонігман за сумісництвом ще й астролог, тому свої висновки робить не лише виходячи з жестів подружжя. Так, Меган – Лев, емоційний та динамічний; Гаррі — Діво, цей знак більш схильний до стабільності. Тому вони тягнуться один до одного, доповнюючи. Однак відмінності у характерах можуть стати причиною конфлікту. Причому Гаррі та Меган швидше відразу посваряться, а потім помиряться, ніж спочатку вирішуватимуть все мирним шляхом.

Читайте також:  Чому Джіджі Хадід відмовляється дати шанс Леонардо Ді Капріо

«Вони синхронізовані, але не повністю. Їхні стосунки не зовсім гладкі, але вони обидва досить дорослі, щоб знати, що кожна проблема має вирішення і кожну суперечку можна вирішити з деякою любов’ю і співчуттям»., – розповідає фахівець. Гаррі та Меган встигли добре вивчити один одного. Проте їм вдається бути парою, не втрачаючи при цьому свою ідентичність та унікальність. Вони не перетворюються одна на одну, а вміють залишатися собою.

Чим відрізняється мова тіла Кембриджів та Сассексів

Також багато хто зазначає, що на публіці Гаррі та Меган завжди виглядають ближчими та закоханими, ніж герцоги Кембриджські. На перший погляд це справді так. Кейт і Вільям рідше торкаються один одного і дивляться частіше в одному напрямку, ніж один на одного. Але їхній зв’язок не менш міцний. «Їх очі зазвичай дивляться в одному напрямку, що є ознакою фантастичного союзу, який сповнений рішучості разом досягти своїх цілей»– Аналізує мову тіла герцогів Кембриджських експерт.

А ти помічав різницю між поведінкою Сассексів та Кембриджів на публіці?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я