Чому Кейт Міддлтон назвали поганою матір’ю

43

Багато шанувальників королівської родини ополчилися проти Кейт Міддлтон після різдвяної служби у Сандрінгемі. На цьому заході були всі троє дітей принца та принцеси Уельських. Начебто все було чудово, сімейство було в хорошому настрої, як і піддані. Однак після служби Кейт Міддлтон назвали поганою матір’ю. Це стосується насамперед її молодшого сина принца Луї. Чому принцесу розкритикували і чи це справедливо, поговоримо далі.

Чому Кейт Міддлтон назвали поганою матір’ю

Зазвичай Кейт Міддлтон хвалять за виховання дітей та за те, що завдяки їй у родині Уельсів панує здорова атмосфера. Але цього разу шанувальники знайшли до чого причепитися. Вони звинуватили Кейт у тому, що вона безвідповідально ставиться до здоров’я дітейзокрема, свого молодшого сина Луї.

На різдвяній службі всі члени сім’ї Уельсів були досить тепло одягнені. У цей час у Сандрінгемі прохолодно 12 градусів тепла. І якщо Кейт була на заході у довгому пальті та високих чоботях, то 4-річний Луї красувався у шортах з голими ногами. Користувачі зазначають, що хлопчика одягли не за погодою.

Шарлотта була в теплих колготках, Джордж і Вільям у штанах. Але чому ж тоді наймолодшому доводилося мерзнути в шортах, запитують шанувальники. Насправді, не факт, що Луї справді було холодно. І його поряд є пояснення.

Чому Луї ходить у шортах у будь-яку погоду

Можливо, ти помітив, що Луї на всіх знімках із заходів одягнений у шорти. Справа в тому, що в королівській родині є давня традиція – всі хлопчики, яким ще не виповнилося восьми років, зобов’язані ходити в шортах на офіційні заходи. Після 8-річчя вже можна носити штани.

І така доля спіткала не одного Луї. Чарльз, який зараз став королем, теж свого часу до восьми років носив лише шорти. Вільям і Гаррі також дотримувалися цієї традиції.

Читайте також:  Чому експерти впевнені у майбутньому розлученні принца Гаррі та Меган Маркл

Ситуацію прокоментував британський експерт з етикету. «Штани призначені для старших юнаків і чоловіків, тоді як шорти — для хлопчиків. Це один із тих негласних маркерів вищого стану, які є у нас в Англії»– Зауважив він.

Напевно, не варто накидатися через це на Кейт Міддлтон і називати її поганою матір’ю. Зі свого боку принцеса якраз зробила все можливе, щоб утеплити хлопчикаале не порушувати традицію. Так, Луї був у пальті, яке практично закривало коліна. Також на ньому були довгі гольфи.

Та й за поведінкою маленького принца не скажеш, що він тремтів від холоду. Навпаки, він встиг порадувати публіку своєю безпосередністю та забавною милою посмішкою. А ти як вважаєш, чи можна після цього критикувати Кейт?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я