Cathay Pacific частково відновить польоти над Росією

16

Літаки гонконгської авіакомпанії знову літатимуть над далекосхідною частиною РФ.

Cathay Pacific частково відновить польоти над Росією.  Фото: Facebook.com/cathaypacific

Польоти над Росією частково відновить гонконгська авіакомпанія Cathay Pacific. Її літаки знову літатимуть «полярним маршрутом».

За оцінками експертів, обліт Росії збільшує тривалість рейсів до Азії на 15–40%. Наприклад, рейс Finnair з Токіо до Гельсінкі тепер триває 13,5 години, а не 9,5 години. Через це значно подорожчали деякі квитки. Авіакомпанії також зіткнулися із додатковими витратами. Наприклад, їм довелося збільшувати кількість робочих годин та наймати нових пілотів, оскільки такі тривалі польоти вимагають щонайменше трьох льотчиків, а не двох. Виросла і витрата палива. Багато європейських авіакомпаній вже скасували найбільш затратні рейси.

Польоти над Росією відновить авіакомпанія Cathay Pacific

Гонконзька авіакомпанія Cathay Pacific Airways Ltd частково відновить польоти у повітряному просторі Росії, які вона припинила після вторгнення Москви до України у лютому.

З вівторка літаки Cathay Pacific почнуть літати з Нью-Йорка до Гонконгу і назад за популярним раніше «полярним маршрутом», повідомляє Reuters.

Польоти в небі над Росією довелося відновити через несприятливі погодні умови. Сильний зустрічний вітер призводить до проблем із вантажопідйомністю. Тому компанія відмовляється від обхідних рейсів і повертається до свого колишнього прямого маршруту — через далекосхідну частину РФ.

“Полярний маршрут” забезпечує нашим клієнтам безпечний, прямий і максимально швидкий переліт зі Східного узбережжя Північної Америки до Гонконгу”, – заявили в авіакомпанії.

У компанії також зазначили, що західні санкції не перешкоджають цьому.

Бойкот повітряного простору Росії

У березні Cathay Pacific заявила, що її рейси більше не літають через повітряний простір Росії. Через це час польоту на деяких її маршрутах зріс майже вдвічі.

Читайте також:  Туристів закрили в Діснейленді через коронавірус

Нагадаємо, після вторгнення Росії в Україну всі країни ЄС, США, Великобританія, Канада та низка інших держав закрили повітряний простір для російських літаків. У відповідь Москва заборонила входити у свій повітряний простір літакам із 36 країн.

Як раніше повідомляло агентство Bloomberg, цією ситуацією скористалися авіакомпанії на Близькому Сході та Індії, які можуть продовжувати польоти в російському повітряному просторі і тим самим зберігати колишні ціни на квитки.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :