Бундесвер навчає українських солдатів системі захисту від ЯБП

19

Українці мають навчитися керувати західними системами озброєння.

 

Бундесвер навчає українських солдатів системі захисту від ЯБП

Бундесвер нині навчає солдатів України захист від ядерних, біологічних і хімічних бойових отруйних речовин. Українські солдати проходять навчання на системі захисту від ЯБП у Алльгау. “Бундесвер надав Україні пакет технологій дезактивації”, – повідомив представник Бундесверу в четвер на полігоні під Кемптеном.

«Українці протягом 3-х тижнів навчатимуться роботи із системою дезактивації», – пояснив представник. «Навчання проходитиме у казармах, а також на полігонах», – сказав він.

Бундесвер бере участь у проекті ЄС щодо навчання українських військових, щоб підтримати армію України у війні проти Росії. “На даний момент у Німеччині з листопада 2022 року пройшли навчання 5 тисяч солдатів”, – пояснив представник Бундесверу.

Загалом ЄС планує навчити близько 30 тисяч українських військовослужбовців та жінок цього і наступного року, за даними Бундесверу. Великобританія та США готують більше українських військовослужбовців. Українці мають навчитися керувати західними системами озброєння. Бундесвер готує танкові екіпажі, солдатів технічного обслуговування, інженерів та спеціалістів, таких як підрозділ NBC-захисту.

Читайте також:  Оффенбург протестує проти расизму та AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я