Вчителі у Венесуелі вийшли на демонстрацію за підвищення зарплатні

80

У Венесуелі процвітає злидні. Інфляція нещодавно перевищила 300%. Мільйони людей залишають країну. А в Каракасі на вулиці виходять уже не лише вчителі.

 

Вчителі у Венесуелі вийшли на демонстрацію за підвищення зарплатні

Численні вчителі та інші державні службовці, а також пенсіонери провели демонстрацію у кризовій американській державі Венесуела, вимагаючи підвищення заробітної плати та пенсій. «Цей заклик, який спочатку розпочали вчителі, переріс у щось більше», – написала в понеділок (за місцевим часом) венесуельська газета El Nacional. «У велику демонстрацію, у якій брали участь усі профспілки держсектору країни».

Наприклад, на фотографіях видно, як демонстрант кладе курячі ніжки в каструлю, щоб наголосити на розгулі злиднів. «Наша зарплата – це гроші, її ні на що не вистачає, це знущання з того, що ми отримуємо щомісяця», – цитує El Nacional слова вчителя однієї з державних шкіл у столиці Каракаса. Інфляція у Венесуелі минулого року зросла до понад 300 відсотків, згідно з оцінками незалежних фінансових експертів.

Країна, якою авторитарно править президент Ніколас Мадуро, вже багато років перебуває в глибокій політичній, економічній і гуманітарній кризі, незважаючи на те, що має один із найбільших у світі запасів нафти, і ця криза посилилася через пандемію корони. Система охорони здоров’я перебуває у зруйнованому стані. Згідно зі статистикою, понад сім мільйонів людей залишили Венесуелу через бідність та насильство.

.

Читайте також:  Лула виганяє військових зі своєї резиденції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я