Мільйони дітей голодують у Пакистані

15

Після руйнівних повеней Пакистан стикається з величезними проблемами. Особливо страждають мільйони дітей. І Unicef ​​побоюється різкого погіршення ситуації.

 

Мільйони дітей голодують у Пакистані

За даними дитячого агентства ООН Unicef, після руйнівних повеней чотири мільйони дітей голодують у Пакистані – і все ще борються за виживання. Для багатьох кошмар ще не закінчився, повідомив представник Unicef ​​у Пакистані Абдулла Фаділ із відеозв’язку в Женеві.

Деякі з них мешкали у тимчасових сховищах за мінусової температури без опалення. У постраждалих районах, включаючи провінцію Сінд, щонайменше 1,6 мільйона дітей страждають на серйозне недоїдання, сказав Фадил. Ще шість мільйонів відстають у розвитку для свого віку через нестачу їжі та хвороб, додав він. Це може вплинути на розвиток дітей до кінця їхнього життя, сказав Абдулла Фаділ.

Unicef ​​побоюється, що цього року ситуація різко погіршиться. За словами Фаділа, заклик Юнісеф про надання допомоги у розмірі 173 млн доларів США після повеней на даний момент покритий лише наполовину. Україна стягує на себе гуманітарну допомогу всього світу.

.

Читайте також:  Як Гаррі та Меган фінансують своє розкішне життя

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :