Росія має проблеми з точністю прицілювання

24

Британські спецслужби повідомляють про слабкі місця у наступальному потенціалі російської армії у війні проти України. Це показало й наступ на Дніпро із його надмірною кількістю жертв.

 

Лондон: Росія має проблеми з точністю прицілювання

За даними британської розвідки, російській армії важко точно націлювати свої удари у війні проти України та заздалегідь оцінювати подальші збитки. Приклади з війни показують, що Росія має проблеми з точністю прицілювання – слабкі місця в її здатності атакувати зброєю далекого радіусу дії, заявило Міністерство оборони Великобританії у своєму щоденному зведенні у вівторок.

Як приклад, британці наводять попадання в житловий комплекс в українському місті Дніпро. Тип ракети, яка завдала удару кілька днів тому, сумно відомий своєю неточністю при використанні за цілями на землі та в містах через свою радарну систему. Подібна зброя призводила до великих жертв і в інших випадках, наприклад, під час нападу на український торговий центр у червні минулого року.

Проблеми з точністю та атака на Дніпро

Нещодавня атака на Дніпро, у Дніпропетровській області, була найзначнішою з кількох російських атак минулими вихідними. Українська влада повідомила про загибель 40 осіб, включаючи трьох дітей, до полудня понеділка. Незважаючи на запевнення Москви про те, що вона нібито атакує лише військові цілі, російські снаряди вже неодноразово вбивали відразу безліч мирних жителів у ході агресивної війни, яка триває вже майже 11 місяців.

З початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у кампанії з дезінформації.

Читайте також:  Бельгія та Іран завершили спірний обмін ув'язненими

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я