Хотіла дожити до ста років. Не стало ікони італійського кіно Джини Лоллобріджиди

275

У роду легендарної італійської кінодіви Джини Лоллобріджиди було чимало довгожителів. Її тітка дожила до 113 років, а двоюрідна бабуся свого часу здобула титул найстарішої італійки. Тому й Джина розраховувала на те, що точно доживе до століття як мінімум. На жаль… Талановита та красива Джина Лоллобріджида пішла на 96-му році життя. Як це трапилося і яке чудове і повне злетів життя прожила актриса, розповімо далі.

Їй було 95 років

Джина Лоллобріджида дожила до поважного віку, але довгожителів у своїй родині не переплюнула, хоч і розраховувала на це. Актриса останні роки жила на своїй італійській віллі. Вона постійно чимось займалася, не могла сидіти склавши руки. То копалася у саду, то займалася музикою, то скульптурою. Кар’єру в кіно вона завершила. Але перестати займатися творчістю просто не могла.

Джина вважала, що людина старіє тільки тоді, коли їй нема чим зайнятися. А в актриси занять вистачало. Але навіть це не допомогло перемогти час — вік давався взнаки. Минулого року Джина впала у себе вдома. Падіння виявилося дуже невдалим. Актриса зламала стегно. І хоч їй зробили операцію, знову відчути себе живцем Лоллобріджида, на жаль, не змогла. 16 січня її не стало.

Джина Лоллобріджіда – ікона італійського кіно

Талант Джини назавжди залишиться в історії кіно. Цікаво, що Лоллобріджида зовсім не хотіла ставати акторкою. Вона мала на життя інші плани — стати оперною дівою. А ще скульптором. Але режисери бачили Джину у своїх фільмах і наполегливо вмовляли красуню спробувати. Їй готові були платити нечувані гонорари, аби вона знімалася.

Якось Джина здалася. Звичайно, їй не одразу дісталася головна роль. Лоллобріджида з’явилася в епізоді фільму “Любовний напій”. Пізніше знялася у режисера Рікардо Фреди (фільм «Чорний орел»). Коли акторці було 22 роки, їй дісталася головна роль у фільмі «Без розуму від опери». Звичайно, Джина погодилася, адже у цій музичній комедії вона могла продемонструвати і свої вокальні дані, про що завжди мріяла.

Читайте також:  Що Кім Кардаш'ян вимагає від персоналу у будинку за 60 мільйонів

Після тієї ролі Лоллобріджиду запрошували лише на головні ролі. Вона стала знаменитістю. Актриса працювала з такими іменитими режисерами, як Маріо Монічеллі та Луїджі Дзампа. Але, що цікаво, більше за неї прославили французькі фільми, а не італійські.

Джина Лоллобріджида зіграла Есмеральду в «Соборі Паризької Богоматері». Саме її виконання вважається найкращим втіленням цієї героїні. Також актриса придбала ще більше шанувальників після зйомок у фільмі “Фанфан-тюльпан”.

Краса Джини відчиняла перед нею багато дверей. Але гарних дівчат вистачає. А ось красивих та надзвичайно талановитих в одному флаконі набагато менше. Лоллобріджида була саме такою. Окрім кіно, її вмовляли взяти участь у конкурсах краси. У 20-річному віці Джина придбала титул “Міс Італія”. Щоправда, “бронзовий”. Проте краса дівчини продовжувала захоплювати.

Цікаво, що у більш зрілому віці у Джини також з’явився інтерес до політики. Незвичайно для такої творчої людини. 1999 року Лоллобріджида намагалася потрапити до Європарламенту. У кіно вона досягла, звичайно, більшого успіху, ніж у політиці. Проте похвально, що Джина ніколи не сиділа на місці та завжди пробувала щось нове.

Лоллобріджида стала музою для багатьох режисерів та кумиром для глядачів. І хоч її час минув, на екранах Джина житиме вічно.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я