Бундестаг схвалив часткові перевибори у Берліні

14

У Берліні можуть знову провести вибори до Бундестагу через численні збої у проведенні голосування.

 

Через численні збої, які відбувалися минулого року у Берліні під час виборів до Бундестагу, результати голосування ставляться під сумнів. Після довгих обговорень Бундестаг схвалив часткові перевибори у Берліні: приблизно у 400 виборчих округах виборці зможуть знову проголосувати, повідомляє Der Spiegel.

Через те, що під час минулих виборів було багато збоїв, Бундестаг схвалив часткові перевибори у Берліні. Таке рішення ухвалили у четвер пізно ввечері, політики посилалися на рекомендації Комітету з перегляду виборів. Так, за рішенням політиків, повторне голосування відбудеться у 431 виборчому окрузі Берліна.

Коли пройдуть часткові перевибори у Берліні

Виборці в 431 окрузі знову віддаватимуть переваги обраним політикам. Так, громадяни Берліна мають віддати свій перший та другий голос. Проте наразі невідомо, коли саме відбудеться повторне голосування.

Уряд схвалив часткові перевибори у Берліні, проте дата проведення невідома.  Фото: Roibu/Shutterstock.com.

Рішення Бундестагу може бути оскаржене у Федеральному конституційному суді. Тому часткові перевибори можуть перенести більш пізній час. Вже кілька місяців точаться суперечки щодо необхідності проведення перевиборів. Так, ще у серпні перший варіант проекту резолюції комітету Бундестагу з перегляду виборів передбачав, що перевибори будуть проводитись на 440 дільницях.

Хаос під час виборів до Бундестагу

Перевибори у Берліні хочуть провести через те, що федеральні вибори 26 вересня 2021 року на багатьох ділянках столиці Німеччини пройшли із сильними порушеннями. Наприклад, були великі черги, люди довго стояли, щоби віддати свій голос за обраного депутата. Крім того, деякі ділянки на якийсь час були закриті, навіть не скрізь люди встигали проголосувати, а бюлетені іноді були відсутні.

Також у той день проходив Берлінський марафон, що також призвело до метушні та скупчення великої кількості людей. Через численні збої, затримки могли статися збої в підрахунку голосів, тому громадяни зможуть знову проголосувати. Паралельно з виборами до Бундестагу відбувалися вибори до Палати представників Берліна, які також можуть провести повторно. Рішення про це ухвалюватиме Конституційний суд Берліна.

Читайте також:  Вісінг веде суперечку про двигун внутрішнього згоряння

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я