Бундестаг привітав вигаданого депутата із 90-річчям

41

Депутати Бундестагу привітали свого колегу-фантома, вигаданого депутата Якоба Марію Мієршайд із 90-річчям, спізнившись на два дні. «Він сам себе вважає заднякам’єчником, але він багато ініціював і багато чого досяг. І це не сидячи жодного разу на Маркусі Ланці», – сказав віце-голова Айдан Озогуз (СДПН) у п’ятницю в Берліні під бурхливі оплески парламентаріїв із «урочистого випадку».

У день його народження в середу (1 березня) багато колег, особливо старшого покоління, марно шукали його. На жаль, вони не змогли привітати його безпосередньо, сказав Озогуз. З його рідного міста Морбах у регіоні Хунсрюк вони дізналися, що він «перебуває у Брюсселі у термінових справах». Його пропозиції, «переважно в письмовій формі», завжди цінувалися та активно обговорювалися. Під сміх депутатів вона додала: «Однак ми все ще чекаємо на його перший виступ у Бундестазі».

Вигаданий персонаж Мієршайд був придуманий кількома членами парламенту від СДПН у Бонні наприкінці 1979 року. Згідно з легендою, Мієршайд, католик, кравець, батько чотирьох дітей із Хунсрюка, мав стати наступником померлого політика Карло Шміда. Ідея товаришів, які стояли за фантомом: вони хотіли час від часу нагадувати членам парламенту «про реальне життя, яке теж іноді буває смішним».

У середу у рідному місті Мієршайда – Морбаху – відбулося святкування його 80-річчя. Голова Бундестагу Норберт Ламмерт (ХДС) привітав Мієршайда з 80-річчям на засіданні – і, звісно, ​​фантома там також не було.

Читайте також:  Нойбауер зміцнює кліматичних активістів у Лютцераті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я