Бундестаг має розібратися з заворушеннями у новорічну ніч

19

ХДС/ХСС хочуть, щоб напади на поліцейських у Берліні та інших великих містах Німеччини були розглянуті у Бундестазі.

Директор парламентської фракції ХДС/ХСС у Бундестазі Торстен Фрай заявив газеті «Rheinische Post» з Дюссельдорфа: «Нам необхідний швидкий парламентський розгляд подій новорічної ночі. Він додав, що Бундестаг має вирішити це питання в один із перших тижнів сесій у новому році. «Ми не повинні просто повернутися до звичного ведення справ».

Парламент знову збереться у Берліні з 16 січня. Фрай підкреслив, що в цій країні мільйони людей, які народилися не в Німеччині, віддані своїй справі і дотримуються закону. «Але через кілька років після кельнського Нового року Німеччина має знову обговорювати той факт, що у нас явно є проблема з сирими, жорстокими відмовниками від інтеграції».

Тому Фрей закликав до всебічного та чесного аналізу масштабів та причин невдалої інтеграції. Доповідь про ситуацію, яку оголосила міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН), може стати лише першим кроком.

Напередодні Нового року в кількох містах Німеччини поліцейські та пожежники зазнали нападу, у тому числі з використанням петард та ракет. Особливо жорстокими були напади у Берліні.

Читайте також:  Бербок у Китаї поговорить про Росію та Тайваню

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я