Бранденбург обговорить освіту та прикордонний контроль

8

З серпня 2024 року з батьків перестануть стягувати плату за дитячий садок.

 

Бранденбург обговорить освіту та прикордонний контроль

На початку останнього пленарного тижня перед літніми канікулами в середу (з 9.30 ранку) парламенті штату Бранденбург обговорить та ухвалить рішення щодо політики дошкільної освіти. У другій половині дня парламент штату проголосує за законопроектом уряду штату, згідно з яким передостанній рік дошкільної освіти, а також останній рік дошкільної освіти буде звільнено від плати для батьків. На наступному етапі з серпня наступного року з батьків перестануть стягувати плату за всі 3 роки навчання в дитячому садку.

Закон також передбачає, що з 2025 року в дитячих садках для дітей віком до 3 років працюватиме більше співробітників. Тоді один вихователь ясел обслуговуватиме вже не 4,65 дитини, як зараз, а лише 4 дитини.

Депутати за мережу “Толерантний Бранденбург”

На прохання парламентської групи AfD ландтаг також обговорює питання про стаціонарний прикордонний контроль на кордоні з Польщею. Стаціонарний контроль безпосередньо на кордоні покликаний стримати зростаючу кількість нелегальних в’їздів. Міністр внутрішніх справ Міхаель Штюбген (ХДС) також неодноразово закликав до запровадження стаціонарного контролю на кордоні з Польщею, як це відбувається на кордоні Баварії та Австрії. Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН) досі відмовлялася від такого контролю на кордоні з Польщею.

На прохання СДПН депутати земельного парламенту хочуть обговорити мережу Толерантний Бранденбург проти правого екстремізму. Вона була створена у 1998 році тодішнім земельним урядом СДПН. До мережі входять об’єднання «Opferperspektive» та об’єднання проти насильства, правого екстремізму та ксенофобії. Парламентська група СДПН хоче відродити цей союз.

Читайте також:  Кречманн підтримав компроміс ЄС щодо біженців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я