Алергія на партнера – вигадка чи правда?

137
інтим

В 2011 році в журналі “The Journal of Sexual Medicine” були опубліковані результати досліджень університету Макмастер провінції Онтаріо в Канаді. За результатами близько 12% жінок з проблемами сексуального здоров’я, страждали на алергію на секрети чоловічої статевої системи.

Отже, алергія на партнера – це не міф. На жаль, таке трапляється.

Як часто? Про це складно говорити, адже тема є дуже інтимною. Цікаво те, що такий тип алергії зустрічається лише у жінок!

Які симптоми?

Симптоматика подібна на інші гінекологічні захворювання – бактеріальний вагіноз, кандидоз (молочниця), інфекції, що передаються статевим шляхом. Це може бути свербіж, печіння, біль, набряк зовнішніх статевих органів, шкірні висипання, закладеність носа та набряк слизових оболонок, рідше анафілаксія та серцево-судинний колапс.

При таких симптомах треба звернутись до гінеколога та розповісти про всі відчуття. Уважно спостерігайте за своїм організмом:

  • для початку спробуйте визначити, чи такі відчуття не виникають під час статевого акту чи за кілька хвилин (до години) після нього;
  • якщо помітили, що це відбувається саме під час незахищеного сексу з партнером, спробуйте наступного разу використати презерватив. Якщо симптоми зникли – повідомте про це лікаря, щоб можна було визначити наступні дії;
  • також варто в цей період не користуватися мийними засобами для гігієни, виключити прийом медичних препаратів та будь-яких можливих алергенів, відмовитись від латексу та білизни зі штучних тканин;
  • буде добре, якщо поговорите з партнером і зможете виключити вживання ним продуктів та препаратів, які для вас є алергенними.

Ніколи не соромтеся говорити про такі речі на прийомі у гінеколога – це ваша якість життя. І така проблема, як алергія на партнера, теж вирішується. Це довгий шлях. Але ж кохання! Воно того варте.

Читайте також:  SEO та SEM: у чому різниця?

Одразу у багатьох може виникнути питання – а чи можна завагітніти з таким діагнозом? Про це вже в іншому дописі.

Бережіть себе та будьте здорові❤️

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я