6-е місце у рейтингу гендерної рівності у Німеччини

16

6-е місце у рейтингу гендерної рівності: Завдяки майже збалансованому гендерному розподілу у федеральному уряді Німеччина піднялася на шосте місце у глобальному рейтингу рівності чоловіків та жінок. Крім того, незначне збільшення частки жінок серед представників парламенту сприяло тому, що цього року Німеччина показала найкращий за всю історію результат в індексі, який складається Всесвітнім економічним форумом (ВЕФ) з 2006 року.

Німеччина піднялася на чотири позиції, хоча економічний гендерний розрив минулого року збільшився, йдеться у доповіді ВЕФ. З погляду заробітної плати, становище жінок у порівнянні з їхніми колегами-чоловіками ще більше погіршилося. ВЕФ також зазначив, що частка жінок на керівних посадах знову впала до рівня 2018 року – 29 відсотків. Дуже високі показники рівності у секторах освіти та охорони здоров’я Німеччини оцінили позитивно.

Ісландія знову посіла перше місце, за нею йдуть Норвегія, Фінляндія, Нова Зеландія та Швеція. Місця з 7 по 10 зайняли Нікарагуа, Намібія, Литва та Бельгія. Швейцарія погіршила свої позиції у сфері економіки та освіти, опустившись із 13-го на 21-е місце. Австрія скотилася з 21-го на 47 місце, в основному через низьку частку жінок-міністрів.

У глобальному масштабі ґендерний розрив минулого року скоротився лише незначно. Якщо світ і надалі так повільно рухатиметься до рівності, то розрив між жінками та чоловіками не скоротиться протягом 131 року, підрахували у ВЕФ.

Читайте також:  Світовий ринок сої штормить: на що чекати споживачам?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я