Борис Джонсон зізнався: він брехав парламенту

35

Але суворо заперечує намір: “у жодному разі не хотів нічого приховати”, каже Борис Джонсон. У середу колишній прем’єр-міністр має надати свідчення перед парламентським комітетом.

 

Борис Джонсон зізнався: він брехав парламенту

Екс-прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон визнав неправдиві заяви про справу «Partygate» у парламенті, але суворо заперечував намір. «Компетентний комітет не зміг надати доказів того, що він свідомо ввів парламент в оману», заявив Джонсон у письмовому захисті, опублікованому у вівторок. Хоча в тому, що він брехав парламенту – визнав.

Якщо члена парламенту викриють у брехні в Палаті громад, йому загрожує звільнення з посади, що, своєю чергою, може призвести до втрати мандата. Джонсон, який пішов у відставку минулого літа під тиском своєї партії після серії скандалів, повинен у середу дати свідчення парламентському комітету, який вивчає його дії у цій справі.

Він визнає, що в деяких своїх заявах «Палата громад була введена в оману», і вибачається за це, підкреслив Джонсон. Однак він «у жодному разі не збирався нічого приховувати, а сказав те, що вважав правдою на той момент». Він не міг знати, що з’ясується в ході подальших розслідувань щодо вечірок із зачиненими дверима на Даунінг-стріт, йдеться в матеріалах, представлених екс-прем’єром.

У попередній доповіді комітету Джонсону висунули серйозні звинувачення. У ньому йшлося, що для екс-глави уряду мало бути «очевидно», що правила обмежень пандемії порушувалися на незаконних вечірках у закритому приміщенні на Даунінг-стріт.

Джонсон неодноразово заперечував, що Даунінг-стріт порушувалися правила. Йому довелося сплатити штраф через участь у заході під час блокування.

.

Читайте також:  Ліві обговорили європейські та місцеві вибори 2024 року

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я