Блогери та ISW наздоганяють жахіття перед виступом Путіна

78

Кремлівський лідер Володимир Путін може оголосити другу хвилю мобілізації для війни проти України найближчими днями, повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW). Путін може оголосити про це вже під час свого виступу в Санкт-Петербурзі, запланованого на сьогодні, середу, пише вашингтонський аналітичний центр у своїй останній доповіді у вівторок увечері (за місцевим часом). Путін також може використати цю можливість для оголошення війни Україні. видання. У Росії вторгнення в Україну, яке розпочалося наприкінці лютого 2022 року, офіційною мовою називається «спеціальною військовою операцією». Громадське використання терміна «війна» переслідується згідно із законом.

Аналітичний центр ISW посилається зокрема на російських військових блогерів. Проте українські та західні спецслужби також неодноразово попереджали про мобілізаційну підготовку Путіна до середини січня, додав він.

Відвідування Санкт-Петербурга

У середу глава Кремля візьме участь в урочистостях у Санкт-Петербурзі з нагоди прориву блокади мегаполісу німецькими військами у січні 1944 року. Він також відвідає завод зброї. Коли і де Путін виступить зі своєю промовою, у середу вранці ще не було відомо.

У вівторок міністр оборони Росії Сергій Шойгу оголосив про масштабну реструктуризацію російської армії, щоб здійснити необхідне Кремлем збільшення чисельності військ. Тільки шляхом структурних змін у збройних силах можна гарантувати безпеку Росії, сказав Шойгу на засіданні Міністерства оборони. На тлі війни в Україні Путін незадовго до Нового року оголосив, що кількість солдатів буде збільшена з 1,15 до 1,5 мільйонів.

Читайте також:  ISW чекає на рішучий і швидкий наступ на Україну

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я