Берлінський ХДС вибрав угоду із СДПН

19

Голосування щодо коаліційної угоди відбудеться у понеділок увечері.

 

Берлінський ХДС вибрав угоду із СДПН

Запланована коаліція із СДПН у Берліні – це шлюб із розрахунку, на думку земельного лідера ХДС Кая Вегнера. Це не любовний союз, сказав він на партійній конференції у понеділок, повторивши формулювання лідера СДПН Раєда Салеха. «Вірно. Але це не обов’язково має бути так». У будь-якому випадку, сказав він, це не примусовий шлюб, як «зелений-червоний». «Це шлюб із розрахунку». Йдеться про розумність у житловому будівництві, а також у транспортній політиці.

ХДС хоче проголосувати за коаліційною угодою із СДПН у понеділок увечері – СДПН уже погодилася в неділю з незначною більшістю голосів. Вегнер хоче бути обраним правлячим мером у Палаті представників у четвер. Він заявив, що хоче зробити головним пріоритетом модернізацію адміністративної системи та цифровізацію. Він сказав, що настав час не просто постійно говорити про це, а зайнятися цим. «Ми створимо цифровий офіс для громадян, – заявив Вегнер. Його девізом має стати “задоволення від обслуговування” замість “бюрократичної фрустрації”.

Вегнер також хоче встановити нові пріоритети в освітній політиці: «Час ідеологічних експериментів у наших школах має закінчитися», – сказав він. Для нього важливі основи: «Ми хочемо, щоб до кінця початкової школи всі учні вміли читати, рахувати та писати».

Потрібні нові підходи

Вегнер оголосив про нові підходи у транспортній політиці: Берлінці втомилися від політики заборон та патерналізму. «Кожен повинен мати можливість пересуватися Берліном так, як йому хочеться. І ми створюємо для цього умови». За його словами, і в майбутньому існуватимуть «зелені хвилі» для автомобілістів та місця для паркування. «Ми зробимо так, щоб рух у Берліні був зручнішим».

Читайте також:  Бербок на сході України – вперше з початку війни

Захист клімату, за його словами, не в останню чергу полягає у тому, щоб розвіяти страхи людей. “Ми хочемо робити це разом з людьми, а не проти них”, – сказав Вегнер. Політик ХДС розкритикував СДПН, «зелених» та «лівих» за те, що за останні 6 років вони не досягли великих успіхів у кліматичній політиці. Мета, за його словами, полягає в тому, щоб досягти більшого.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я