Бербок: переговори з Путіним неможливі

15

За словами міністра закордонних справ Анналени Бербок, німецька влада щодня намагається зробити так, щоб із Росією знову можна було нормально розмовляти, «але, на жаль, це неможливо».

 

Бербок: переговори з Путіним неможливі

Міністр закордонних справ Анналена Бербок (Зелені) не бачить підстав для переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним щодо України в найближчому майбутньому. «Я хотіла б, щоб ми могли вести переговори. Але зараз йдеться не про те, чого ви бажаєте, а про те, щоб дивитися в обличчя реальності», – сказала вона в спільному інтерв’ю з екс-чемпіоном світу з боксу Володимиром Кличком для газет «Bild», «Welt» та Politico, відповідаючи на запитання, чи можливі переговори з Путіним.

Міністр закордонних справ зазначив, що в період, що передував агресивній війні, були зроблені спроби за столом переговорів запобігти подальшій ескалації. “Відповіддю на це було введення 100 тис. військ”.

Щодня, за її словами, люди намагаються повернути Росію до нормального життя – повернути її у дипломатичне русло, де світ – це найголовніше. «На жаль, реальність не є такою. Реальність – це жорстока агресивна війна Росії».

«Україна має бути спроможна повернути собі світ», сказала Бербок. «Це можливо тільки в тому випадку, якщо цю жорстоку російську агресивну війну буде зупинено, якщо російські солдати покинуть Україну і припиняться ці щоденні нічні атаки безпілотниками, ракетами, бомбами на Україну».

Читайте також:  Чоловік обійняв Шольца на очах у охоронців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я