Бенедикт Люкс: червоно-зелено-червоні надто багато сперечаються

16

Люкс звинувачує ХДС, що перемогла на виборах, у тому, що вона є партією «все має залишатися як є».

 

Бенедикт Люкс: червоно-зелено-червоні надто багато сперечаються

На думку депутата від партії «зелених» Бенедикта Люкса, ХДС у ході виборчої кампанії багато зробила правильно, а «червоно-зелено-червоні» багато зробили неправильно. «ХДС мала чудову стартову позицію і їй вдалося залучити незадоволених з усіх областей», – сказав Люкс в інтерв’ю газеті «Berliner Zeitung» (понеділок/онлайн). «Червоно-зелено-червоні надто багато сперечалися на публіці та замало показали, що вони також працюють над основним функціонуванням нашого міста, яке добре пом’якшує кризи».

Люкс втратив своє місце у парламенті та залишає земельний парламент у Берліні після 16 років роботи. «Як і раніше дуже важливо відстоювати зелену ідею – не має значення, на якій посаді», – сказав він. «Врешті-решт, вибори також показали, що ми повинні ще краще пояснювати це, не придушувати людей і краще готуватися до нападів». За його словами, бути антизеленим стає все більш стилем життя. «Це не дуже добре, якщо ми хочемо разом вирішувати великі проблеми нашого суспільства та нашого міста».

Люкс звинувачує ХДС, що перемогла на виборах, у тому, що вона є партією «все має залишатися як є». «У цьому плані вона майже не відрізняється від нинішньої СДПН». Тому вступ до ХДС ніколи не був для нього альтернативою. «Але я дуже хотів би мати багато розмов з виборцями ХДС», – сказав він.

За його словами, його бабуся досі голосує за Центр та ХДС. «Покоління, яке відновило країну, яке не літало, їло м’ясо лише раз на тиждень. Вони знають, як пройти через кризи із самодисципліною», – сказав він. Покоління, до якого ми, “зелені”, надто мало наблизилися, хоча ми можемо багато чого навчитися. Шкода, що більшість їх все ще голосує за ХДС».

Читайте також:  Співпраці ХДС з AfD не буде

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я