Бенедикт був “великим майстром катехизації”

18

Перед завтрашньою публічною похоронною службою Папа Франциск у найвищих виразах згадує покійного Папу Бенедикта XVI. Цей німець був майстром у передачі та поясненні християнської віри.

Папа Франциск: Бенедикт був «великим майстром катехизації»

Папа Франциск назвав свого покійного попередника Бенедикта XVI великим розповсюджувачем віри. Почесний понтифік був «великим майстром катехизації», сказав Франциск на початку загальної аудієнції у Ватикані. Катехизис – це термін, який використовується в Католицькій церкві для опису передачі і пояснення християнської віри. , який помер напередодні Нового року у віці 95 років

«Ісус, що воскрес розп’ятий, живий і Господь, був метою, до якої Папа Бенедикт вів нас, взявши за руку. Нехай він допоможе нам знову відкрити у Христі радість віри та надію життя», – додав Франциск. Раніше він разом із віруючими віддав останні почесті покійному Бенедикту у базиліці Святого Петра.

Звертаючись до німецьких паломників, Франциск сказав: «Словами нашого дорогого покійного Бенедикта XVI я хотів би звернутися до вас: «Той, хто вірить, ніколи не самотній! Той, хто має Бога своїм Батьком, має багато братів і сестер. У ці дні ми особливо гостро відчуваємо, наскільки всеосяжною є ця подорож спільноти віри і що вона не закінчується зі смертю».

Штайнмайєр та Шольц на похоронній службі

Похоронна служба з колишнього Папи з Німеччини відбудеться завтра о 9.30 ранку у Ватикані. Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та канцлер Олаф Шольц представлятимуть Німеччину на панахиді з головами вищих конституційних органів.

З батьківщини Бенедикта – Баварії – прибуде делегація на чолі з прем’єр-міністром Маркусом Зедером (ХСС) із представниками політики, суспільства та церкви; деякі з них вирушать до Риму на чартерному літаку.

Читайте також:  Нетаньягу звільняє міністра внутрішніх справ та охорони здоров'я Дері

Хоча між Бенедиктом та німецькими єпископами завжди були тертя, відносини Бенедикта з Баварією були «неймовірно міцними і непорушними до самого кінця», сказав і біограф Бенедикта Зеєвальд в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur.

Базиліка Святого Петра відкрита для віруючих третій день

Базиліка Святого Петра була відкрита сьогодні на третій день, щоб віруючі могли попрощатися з Бенедиктом XVI, який там спочиває. Почесний Папа Римський лежатиме перед головним вівтарем базиліки у Ватикані сьогодні до 19.00, після чого його помістять у дерев’яну труну.

У понеділок і вівторок, за даними жандармерії Ватикану, загалом близько 90 000 людей прийшли до базиліки Святого Петра і пройшли повз тіло німця.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я