Башара Асада запрошено на саміт Ліги арабських держав

10

Король Саудівської Аравії Салман проведе зустріч 19 травня.

 

Башара Асада запрошено на саміт Ліги арабських держав

Президент Сирії Башар Асад отримав запрошення на майбутній саміт організації після того, як його країну було знову прийнято до Ліги арабських держав. Король Саудівської Аравії Салман, який проведе зустріч 19 травня, запросив Асада, повідомили у середу державні агенції обох країн. Посол Саудівської Аравії в Йорданії передав запрошення Асаду під час візиту до Дамаску.

Міністри закордонних справ арабських країн ухвалили рішення про повернення Сирії до регіональної організації в неділю. Таким чином, вони поклали край багаторічній ізоляції Асада з 2011 року, коли уряд Сирії жорстоко придушив протести в країні. Протести переросли у громадянську війну в Сирії, яка триває до сьогоднішнього дня і призвела до загибелі понад 350 тисяч людей та появи 14 мільйонів біженців. Уряд Асада звинувачують у застосуванні отруйного газу, бочкових бомб та тортур проти власного населення.

У вівторок увечері Саудівська Аравія також оголосила, що її дипломатична місія у Сирії відновить роботу. Залишилося незрозумілим, чи це буде посольство. Держава Перської затоки, яка має великий вплив у регіоні, розірвала відносини із Сирією у 2012 році та відкликала свого посла. Цей крок також розглядався як протест проти дій сирійського уряду.

Читайте також:  Захід веде психологічну війну проти країни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :