Байден пообіцяв більше військової допомоги Україні

10

Сполучені Штати вважаються найважливішим союзником України у боротьбі проти Росії. На полях зустрічі G7 президент США пообіцяв подальшу допомогу, але залишив питання відкритим.

 

Байден пообіцяв більше військової допомоги Україні

Президент США Джо Байден пообіцяв черговий пакет військового обладнання для України. Байден провів двосторонню зустріч із президентом України Володимиром Зеленським на полях саміту G7 у Хіросімі, Японія, щоб оголосити про цей пакет. Байден поки не прояснив, яким буде обсяг допомоги цього разу. За його словами, пакет включає боєприпаси, артилерію та бронетехніку.

Сполучені Штати вважаються найважливішим союзником України у боротьбі з російським вторгненням і останні місяці надають військову допомогу у величезних масштабах. Міністерство оборони США нещодавно назвало загальну суму військової підтримки, яку Америка надала Києву з початку війни, у розмірі понад 36,9 мільярдів доларів США. Однак цю цифру, швидше за все, буде переглянуто у бік зменшення, оскільки Пентагон завищив вартість військової допомоги Україні із власних запасів приблизно на три мільярди доларів США. Уряд США поки що не назвав точну скориговану вартість.

Агресивна війна Росії проти України була однією з головних тем на саміті G7 у Хіросімі. Зеленський прибув до Японії як несподіваний гостя. Крім США та Японії, до групи G7, що складається з провідних демократичних промислово-розвинених країн, входять Німеччина, Великобританія, Франція, Італія та Канада, а також Європейський Союз.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я