Байден натякає на повторну участь у виборах 2024 року

24

“Я все прорахував”: 80-річний президент знайшов найясніші слова про те, що він знову висуває свою кандидатуру на президентських виборах. Але нічого офіційного поки що немає.

 

Байден натякає на повторну участь у виборах 2024 року

Президент США Джо Байден знову натякнув на можливе висування своєї кандидатури на виборах наступного року у кулуарах своєї поїздки до Ірландії. «Я все продумав», – сказав Байден наприкінці свого візиту до країни ЄС у суботу ввечері, за словами журналістів, які подорожували з ним. “Ми оголосимо про це відносно скоро”. За словами Байдена, його візит до Ірландії вселив оптимізм з приводу того, чого можна досягти.

Це найчіткіша заява президента про поновлення висування кандидатури, яка широко очікується. У Пасхальний понеділок Байден повторив свою звичайну мову останніх місяців, коли він сказав, що планує знову балотуватися.

80-річний президент уже кілька разів заявляв, що має намір висунути свою кандидатуру на президентських виборах у листопаді 2024 року. Проте офіційної заяви ще не зроблено. Враховуючи його вік, навіть у власній партії Байдена є сумніви, що він буде найкращим кандидатом. На виборах 2024 Байдену буде 81 рік, на початку другого терміну 82 роки, наприкінці якого йому буде 86 років.

Обговорення

Читайте також:  Тропічний шторм "Габріель" вирує у Новій Зеландії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я