Байден читав шпаргалкою на прес-конференції

26
Президент США Джо Байден розкритикував, що на прес-конференції з президентом Південної Кореї Юн Сук Йолем його, схоже, заздалегідь ознайомили з питаннями. Як зазначає консервативний канал новин Fox News, Байден і раніше вів докладні записи на прес-брифінгах.

Однак цього разу президент пішов ще далі: у нього вже було прописано питання журналістів, припускає Fox. Проте прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр пояснила, що президент не отримує запитання від журналістів заздалегідь.

Приводом для спекуляцій стали фотографії прес-конференції з Юном під час державного візиту у середу. На них видно, що Байден тримає записку із фотографією журналістки з газети Los Angeles Times та її ім’ям, а також із питаннями.

Жан-П’єр сказав, що до обов’язків прес-служби Білого дому входить інформування президента про можливі питання перед прес-конференцією. «Наша робота полягає в тому, щоб отримати уявлення про те, що ви хочете запитати у нього, які новини дня та які теми вас цікавлять», – сказав Жан-П’єр, звертаючись до журналістів, які присутні на щоденному брифінгу для преси у Білому домі.

Він сказав, що вони хочуть переконатися, що інформація, яку вони надають, корисна для преси та американського народу. Питання, яке було поставлене Байдену наприкінці, відрізнялося від того, яке було зазначено в інформаційному бюлетені, сказав Жан-П’єр.

Читайте також:  "Втратив найближчого друга та радника в політиці"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я