Багато забобонів щодо східних німців

15

Поки процес наздоганяючого розвитку ще перейшов у процес обганяючого розвитку, його функція необхідна, каже уповноважений федерального уряду. Але він сподівається, що його функція не знадобиться ще довго.

 

Шнайдер: Багато забобонів щодо східних німців

Уповноважений федерального уряду Східної Німеччини Карстен Шнайдер каже, що сподівається, що його функції не знадобляться ще довго. Вона, як і раніше, важлива, тому що існує багато забобонів щодо східних німців, сказав політик СДПН у неділю на Східнонімецькому економічному форумі в Бад-Саарові, Бранденбург. “Поки процес наздоганяючого розвитку ще не перейшов у процес обганяючого розвитку, я вважаю, що ця функція в канцелярії необхідна”. Він сподівається, що це не займе багато часу.

Міністр, уродженець Тюрингії, вважає, що східні землі Німеччини переживають особливий час через процеси трансформації. Необхідні стартапи та нові бізнес-моделі. Саме тому університети та стартапи на сході мають велике значення. Як позитивний приклад Шнайдер навів Єну в Тюрінгії.

На конференції у Бад-Саарові, приблизно за 50 кілометрів на південний схід від Берліна, представники політики, бізнесу, науки та суспільства обговорюватимуть економічні зміни з неділі по вівторок. Серед тем – умови для промислових підприємств, нестача кваліфікованих робітників, глобальна конкуренція та енергопостачання. У неділю ввечері на конференції очікується виступ федерального канцлера Олафа Шольца.

Читайте також:  Геррманн за перегляд питання про подвійне громадянство

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я