багато “рейхсбюргерів” готові до насильства

19

Влада припускає, що в Німеччині налічується близько 23 000 «громадян Рейху». Значна частина з них висловлюватиме свої фантазії про насильство більш вільно, ніж у минулому, каже генеральний прокурор Пітер Франк.

Федеральний генеральний прокурор: багато «рейхсбюргерів» готові до насильства

Після масштабного антитерористичного рейду проти громадян так званого Рейху, проведеного 7 грудня, Федеральна прокуратура шукає зачіпки для подальших можливих учасників. Під час обшуків було вилучено безліч носіїв інформації, таких як ноутбуки та мобільні телефони, а також письмові документи, повідомив федеральний генеральний прокурор Петер Франк газеті Welt am Sonntag. «Все це зараз оцінюється, у тому числі і з погляду того, чи можна поширити розгляд інших обвинувачених».

55 обвинувачених у судовому процесі

Наразі у справі проходять 55 обвинувачених. 24 із них перебувають у попередньому ув’язненні, один заарештований в Італії все ще бореться за свою екстрадицію. Федеральна прокуратура звинувачує всіх заарештованих у тому, що вони були членами чи прихильниками терористичної групи, яка хотіла повалити політичну систему у Німеччині.

Франк розповів газеті, що наразі влада вважає, що в Німеччині знаходиться близько 23 000 «громадян Рейху». «Більшість готова до активного насильства або висловлює свої насильницькі фантазії проти державного представництва більш вільно, ніж раніше. Це робить цих людей небезпечними з погляду державного захисту». Тому Генеральна прокуратура «вирішила використати більш жорсткий підхід» у 2022 році.

У всій області правого екстремізму кількість небезпечних осіб різко зросла за останні три-чотири роки і в даний час складає 74 особи. В офісі Франка цим явищем зараз займаються три підрозділи. Однак у кількісному відношенні робота, як і раніше, перебуває під сильним впливом ісламістського тероризму.

Читайте також:  Голова ГМК та Віссінґ виступають за відміну обов'язкових масок у поїздах ICE

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я