Асоціації закликають зупинити легалізацію канабісу

10

«Ці країні не потрібна легалізація»: кілька асоціацій охорони здоров'я та освіти наголошують на небезпеці каннабісу, особливо для молоді, і закликають відмовитися від легалізації.

Наркотики – Асоціації закликають зупинити легалізацію канабісу

Декілька асоціацій, що представляють сектор охорони здоров'я, а також поліцію та викладацький склад, закликали відмовитися від запланованої легалізації каннабісу. «Будь ласка, не голосуйте за цей законопроект, – йдеться у листі до депутатів Бундестагу, опублікованому у п'ятницю. Йдеться про вибір курсу, який матиме серйозні соціальні наслідки, особливо для розвитку та життєвих перспектив молодих людей».

Звернення, ініційоване Німецькою медичною асоціацією, підписали також інші медичні та наукові асоціації, Німецька асоціація вчителів, Профспілка поліції та інші.

Президент Медичної асоціації Клаус Райнхардт заявив, що ситуація з міжнародними дослідженнями очевидна: «Легалізація каннабісу веде до збільшення його споживання та знижує пов'язані з цим ризики. Канабіс може викликати звикання і завдавати серйозної шкоди розвитку. Цій країні не потрібна легалізація канабісу». Натомість їй потрібна політика боротьби з наркотиками, яка рішуче спрямована на збільшення кількості профілактичних та допоміжних послуг, особливо для молоді.

Партії світлофорної коаліції нещодавно узгодили деталі законопроекту. Згідно із законопроектом, домашнє вирощування та зберігання певних кількостей наркотику буде дозволено для дорослих з 1 квітня 2024 року. Клуби для спільного вирощування можливі з 1 липня. Канабіс буде виключено зі списку заборонених речовин у Законі про наркотики. Планується запровадити різні правила та вимоги для контрольованого випуску. За словами представників СДПН, закон має бути прийнятий у Бундестазі «незабаром у новому році».

Читайте також:  Іран не запросять на Нобелівську премію

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я