Асоціація державних службовців загрожує “блокуванням

23

Глава асоціації державних службовців Ульріх Зільбербах загрожує блокуванням через загальнонаціональні страйки в рамках колективного договору федеральних і муніципальних державних служб. «Такий жорсткий страйк неминучий, якщо роботодавці не представлять пропозицію після трьох раундів переговорів. Тоді шпилькових уколів, тобто попереджувальних ударів буде вже недостатньо», – сказав Зільбербах в інтерв’ю газеті «Augsburger Allgemeine». «Потім виникає загроза страйку, тобто. блокування державної служби Тоді трамваї перестануть ходити, дитячі садки будуть закриті, а сміття валятиметься всюди. Тоді у цій країні стане незатишно».

Верді та асоціація державних службовців dbb вимагають збільшення доходу на 10,5%, але не менш ніж на 500 євро більше для приблизно 2,5 мільйонів працівників. Термін має становити 12 місяців. Федерація об’єднань муніципальних роботодавців (VKA) ще до початку переговорів назвала ці вимоги “недоступними”. Після першого раунду переговорів у вівторок у Потсдамі профспілки та роботодавці розійшлися безрезультатно. Переговори триватимуть 22 та 23 лютого – ймовірно, вирішальний третій раунд переговорів заплановано на кінець березня.

Зільбербах сказав газеті, що він не відкидає «страйку в масштабах району». «Роботодавці повинні знати: Це не жарт, це просто не звичайний ритуал. Ми серйозно налаштовані, тому що ми повинні щось зробити з розчаруванням у відділах». Глава асоціації державних службовців заявив: «Нам загрожує державний крах. Тому що державна служба не може виконувати вимоги політики через брак кадрів і недостатню цифровізацію». Політики знають про це, сказав він. «Але за усвідомленням не йдуть дії», – сказав Зільбербах.

Читайте також:  Штрак-Циммерман відмовляє Україні у винищувачах

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я