Apple спростить ремонт смартфонів iPhone

15

Упродовж багатьох років захисники прав споживачів звинувачували компанію Apple у тому, що її пристрої складно та дорого ремонтувати. У майбутньому ситуація може змінитись. У США ремонт смартфонів iPhone стане дешевшим.

Apple спростить ремонт смартфонів iPhone

Ремонт iPhone та комп’ютерів Apple у США в майбутньому може стати дешевшим. Як заявив на заході в Білому домі Браян Науманн, віце-президент Apple з сервісу та операцій, компанія дотримуватиметься нових каліфорнійських правил ремонту на всій території США. «Apple вважає, що споживачі та підприємства виграють від ухвалення федерального закону, який врівноважує ремонтопридатність з цілісністю продукту, простотою використання та фізичною безпекою». Запасні частини, інструменти та документи, необхідні для ремонту пристроїв, також будуть доступні незалежним ремонтним майстерням та споживачам по всій країні відповідно до цього закону.

Президент США Джо Байден раніше заявив, що компанія підтримає національний закон “Право на ремонт”. Цей план є важливим кроком на шляху зниження витрат для споживачів, заявив уряд США. Протягом багатьох років захисники прав споживачів звинувачували Apple у тому, що її пристрої складно та дорого ремонтувати. Крім того, компанія практично не надавала підтримки під час ремонту.

Потім Apple почала спрощувати ремонт та доступ до запасних частин. Так, запчастини та керівництва були передані деяким незалежним ремонтним майстерням. У серпні компанія Apple заявила про підтримку закону про право на ремонт у штаті Каліфорнія.

Деякі захисники прав споживачів обережно відреагували на заяву Apple. За словами Натана Проктора з лобістської групи PIRG, раніше Apple вимагала від ремонтних майстерень підписання обмежувальних контрактів, які не дозволяли їм запас деталей для швидкого ремонту. Це ускладнювало конкуренцію із власними ремонтними службами Apple, вважає він. Президент США Джо Байден планує подати федеральне законодавство з цього питання, щоб стимулювати конкуренцію. На думку директора Національної економічної ради Лейна Брейнарда, ремонт побутової електроніки може заощадити американським споживачам близько 50 млрд дол. на рік. Крім того, можна скоротити обсяг електронного сміття та стимулювати розвиток дрібних ремонтних майстерень.

Читайте також:  Трамп заявив, що невинний, а імпічмент

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я