Amnesty зареєструвала зростання судових страт

22

За останній рік шість країн відмовилися від страти. І все ж таки кількість судових і публічних страт у світі продовжує зростати – у зв’язку з подіями на Близькому Сході та в Північній Африці.

 

Amnesty зареєструвала зростання судових страт

Amnesty зареєструвала зростання судових страт: За даними Amnesty International, торік кількість судових страт досягла найвищого рівня за останні п’ять років.

У своїй доповіді про застосування смертної кари у світі, опублікованій сьогодні, правозахисна організація документально підтверджує не менше 883 страт у 20 країнах за 2022 рік. Однак, згідно з цією інформацією, у Китаї існують тисячі страт, «які тримаються в таємниці», стверджує Amnesty.

Минулого року шість країн повністю або частково скасували страту.

Згідно з наявною документацією, зростання числа страт у основному пов’язане з подіями на Близькому Сході та в Північній Африці. Кількість зареєстрованих страт в Ірані зросла з 314 у 2021 році до 576 у 2022 році, йдеться в повідомленні.

«У Саудівській Аравії їхня кількість потроїлася з 65 (2021 рік) до 196 минулого року», йдеться у доповіді. Це найвищий показник зафіксований Amnesty для цієї країни за останні 30 років. За межами цього регіону викликає занепокоєння той факт, що все більше людей страчують через злочини, пов’язані з наркотиками. Ця кількість майже подвоїлася порівняно з попереднім роком.

Читайте також:  "Ми маємо запропонувати партнерство, вигідне обом сторонам"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я