Близький пішов у вічність. Які посібники та підтримка роботодавця належать родичам?

27

“Щоб вирушити на похорон бабусі, потрібно взяти на роботі неоплачувану відпустку”, – розповіла передачі “4 студія” на каналі LTV одна з глядачок. Що визначає законодавство, яка допомога належить, і чого чекати від роботодавця в такі сумні моменти, розповіли в передачі.

Ситуації, коли нас покидають близькі, родичі чи друзі, вибивають кожного з нас із колії. У стислі терміни доводиться організовувати похоронну церемонію, тому й постає питання, чи можливо в такій ситуації отримати оплачені вихідні.

Керівник відділу підтримки клієнтів Державної служби зайнятості Даце Стівріня пояснила: “Закон про працю передбачає, якщо у працівника помер родич – чоловік, батько, дитина або інший близький родич, працівник має право на два оплачені робочі дні, у зв’язку з процесом організації похорону. Іншим близьким членом сім’ї може бути будь-яка людина, з якою існує цей тісний зв’язок, кожна ситуація оцінюється індивідуально.

У сумні моменти не обов’язково навіть мати близький споріднений зв’язок, щоб влаштувати похорон, а як щодо допомоги?

Представник Державного агентства соціального страхування Егіта Гара пояснила, що допомога на поховання залежить від статусу родича покійного: “Для одержувачів пенсії за старістю це у розмірі двох пенсій, для працюючих — двох середніх зарплат”.

Причому подати заяву на допомогу на похорон можна як особисто, так і дистанційно через інтернет.

Про допомогу на похорон треба цікавитися і в місцевому самоврядуванні, тільки треба зважати на те, що в кожному самоврядуванні суми допомоги відрізнятимуться. Є й самоврядування, у яких такі посібники не забезпечуються.

Наприклад, у Ризі він становить 430 євро, і цей посібник отримує той, хто реально робить дії. [организует похоронный процесс]у кого на руках є всі оригінальні документи

Читайте також:  Чи можна довірити музику бездротовому пристрою? Тестуємо навушники Huawei FreeBuds 5i

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я