Американка виграла конкурс “Міс Всесвіт”

129

Р’Боні Габріель з Х’юстона, штат Техас — перша “Міс Всесвіт” із США з філіппінським корінням. 28-річна учасниця здобула перемогу над 83 претендентками.

 

Американка виграла конкурс «Міс Всесвіт»

28-річна Р’Боні Габріель зі США виграла конкурс «Міс Всесвіт». За словами організаторів, вона обійшла 83 суперниці у прямому ефірі шоу у Новому Орлеані пізно ввечері у суботу (за місцевим часом).

Габріель отримала діадему переможниці від своєї попередниці Харнааз Сандху (22) з Індії.

Друге та третє місця у 71-му випуску конкурсу краси посіли венесуелка Аманда Дудамель (23 роки) та домініканка Андрійна Мартінес (25 років).

Німеччину представляла 24-річна Сорайя Кольман з Лейпцигу.

Р’Боні Габріель народилася в Х’юстоні в американському штаті Техас і, за словами організаторів, має ступінь бакалавра в галузі дизайну одягу. Колишня волейболістка середньої школи тепер має власну компанію та працює з екологічно чистим та екологічним текстилем.

Вона стала першою «Міс Всесвіту» зі США з філіппінським корінням, повідомили організатори. Її батько родом із острівної держави Південно-Східної Азії.

Під час сесії питань та відповідей Габріель сказала, що однією з речей, яку вона хотіла б зробити, було підвищення вікового цензу конкурсу, який нині становить 28 років.

Читайте також:  Євангельська церква ФРН сперечається про постачання зброї Україні

«Як жінка, я вважаю, що вік не визначає нас», – наголосила вона. Її улюблений девіз: “Якщо не зараз, то коли?”.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :