Американка отруїла партнера: Вся справа у спадщині

20

Іна Теа Кенойєр (47) та Стівен Едвард Райлі-молодший (51) любили один одного протягом десяти років. А потім він отримав приємну звістку.

Американка отруїла партнера: Вся справа у спадщині

Мінот (штат Північна Дакота, США) – 30 жовтня було заарештовано Іну Теа Кенойєр, якій було пред’явлено звинувачення у вбивстві Стівена Едварда Райлі-молодшого, скоєного 5 вересня. Суть звинувачення: американка отруїла партнера.

На думку поліції, основою трагедії лежали «фінансові мотиви». Очевидно, Кенойер дізналася, що її багаторічний бойфренд хоче піти від неї, оскільки всього за кілька годин до цього отримав спадок у розмірі 30 млн. доларів. (близько 28 370 700 євро). 47-річна жінка, мабуть, вирішила взяти проблему у свої руки.

Цей фоторобот Іни Теа Кенойєр (47 років) було опубліковано поліцією міста Мінот

Американка отруїла партнера антифризом

Згідно з поліцейськими документами, Райлі стало погано, коли він 3 вересня зустрівся зі своїм адвокатом, щоб заявити про свою величезну спадщину. Після повернення додому його стан погіршився. Але хоч незабаром після цього він знепритомнів, його партнерка, як повідомляється, зателефонувала до служби порятунку лише через день! Пізно: наступного дня чоловік помер у лікарні.

«Стівен Едвард Райлі-молодший, 51-річний чоловік із Мінота, помер у лікарні в Бісмарку 5 вересня 2023 р.», – написали офіційні представники у Facebook. Вони додали: «Викриття показало, що причиною смерті стало отруєння». Імовірний вбивця – Іна Теа Кенойєр.

Однак вона стверджує, що вона невинна. На допиті Кенойєр нібито заявила слідчим, що планувала розділити 30-мільйонну спадщину із сином свого покійного партнера. За повідомленнями місцевих ЗМІ, вона стверджувала, що має право на цей стан, оскільки жила з покійним у відносинах, схожих на шлюб. Однак у штаті Північна Дакота такі стосунки не зізнаються.

Аналогічним чином, за повідомленням газети New York Post, 51-річний чоловік планував розлучитися зі своєю багаторічною подругою, щоб не ділити з нею свій стан. Очевидно, саме цей план і змусив 47-річну жінку вбити свого партнера антифризом.

Читайте також:  Екс-віце-президент Пенс дає свідчення про штурм Капітолію

Влада провела обшук у будинку подружжя і виявила у вітальні пляшку засобу для миття вікон «Windex» із зеленою рідиною, що імовірно є антифризом. Слідчі також знайшли в гаражі пляшку з-під пива та пластикову склянку, в яких було виявлено сліди антифризу.

Жертва вбивства Стівен Едвард Райлі-молодший хотів розлучитися зі своїм партнером після отримання спадщини – і був убитий

«Спочивай зі світом, тату… Я відчуваю, що це через неї, що все так вийшло, але, чорт забирай, я шкодую, що ми не запланували побачитися раніше», – написав на Facebook убитий горем син Райлі, Райан Райлі. Він продовжив: «Сподіваюся, вона отримає за заслугами за те, що забрала тебе з цього світу».

Кенойєр, якій тепер висунуто звинувачення у вбивстві, перебуває у слідчому ізоляторі округу Уорд.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я