Кажани тероризували жінок у будинку з Airbnb

9

Американські ЗМІ повідомляють про випадок у Мічигані, коли мурашки по шкірі гарантовані.

Кажани тероризували жінок у будинку з Airbnb

Це схоже на запізнілу історію на Хелловін або сцену з фільму жахів. Але ця історія сталася насправді! Кажани тероризували жінок, які зняли будинок для цілої компанії.

За кілька днів після приїзду жінки виявили, що на горищі будинку у вікторіанському стилі (так званого «Замку») ночами стає дуже неспокійно. Під дахом оселилася ціла колонія кажанів.

Для літніх жінок це був справжній жах: сотні тварин влітали в спальні та коридор, іноді нападаючи на мешканців. У судовому позові до порталу онлайн-бронювання Airbnb було зазначено, що вся сходова клітка була заповнена кажанами, через що жінки не могли залишити будинок.

Вони були змушені повернутися до своїх кімнат. Спроби зачинити дверні щілини подушками та рушниками не допомогли: тварини проникали у спальні через старі рейкові стіни та щілини у плінтусах.

Жінки, що зневірилися, ховалися під ковдрами – і теж безрезультатно, як пише інтернет-журнал

Хазяїн квартири не реагував на відчайдушні дзвінки

В одному з відгуків, що, ймовірно, належить одній з жінок, говориться, що кажани просто «пролетіли крізь стіни». Вона написала: «Кажани літали по всьому поверху і сходовій клітці, так що ми не могли вибратися з дому. Господар не відповідав на наші одинадцять дзвінків протягом нашої жахливої ​​ночі з кажанами, яка розпочалася о 0.08 ранку». Лише зі сходом сонця тварини зникли.

Викликаний дезінсектор ретельно обстежив моторошний будинок після того, як жінки з’їхали, і виявив велику колонію кажанів, а також «дюйми та дюйми екскрементів та сечі кажанів», що стікають по стінах у підвал, йдеться в позові.

Читайте також:  Сем Бенкман-Фрід заявив про провали в пам'яті

Як повідомляється у звіті, господар квартири, чоловік на ім’я Томас, негайно повернув жінкам їхню орендну плату, а також запропонував їм готель та вечерю. У відповідь на негативний відгук на Airbnb він сказав: “Мені дуже шкода, що це сталося і завадило вашому перебування у нас”.

Жінки звинувачують Airbnb у тому, що сервіс «за недбалістю допустив розміщення на платформі реклами квартири, зараженої кажанами». Їхній адвокат заявив: «Це найгірший кошмар кожного орендаря. Те, що мало стати веселим відпочинком, перетворилося для моїх клієнтів на будинок жахів». Компанія Airbnb поки що не прокоментувала ситуацію.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я