AfD випередив усіх у Тюрінгії: 34%

17

Це на 10% більше, ніж в останньому опитуванні, проведеному близько року тому.

 

AfD випередив усіх у Тюрінгії: 34% – опитування

За даними опитування, проведеного Mitteldeutscher Rundfunk (MDR), AfD у Тюрінгії наразі має 34%. Це на 10% більше, ніж в останньому опитуванні, проведеному близько року тому. За даними «Тюрингського тренду», який компанія Infratest dimap провела на замовлення MDR, партії нинішньої коаліції – Ліві, СДПН та Зелені – разом мають майже такий самий відсоток, як і AfD.

ХДС знаходиться на другому місці з 21% (мінус 1%) – трохи попереду Лівої партії, за яку проголосували б 20% респондентів (мінус 2). Інші партії у парламенті штату також втрачають позиції порівняно з останнім опитуванням. У СДПН зараз десять% (мінус 1). Зеленим» тільки вдасться пройти в ландтаг із п’ятьма відсотками (мінус 2). СвДП із чотирма відсотками (мінус 1) більше не буде представлена ​​у земельному парламенті.

Формування уряду за таких результатів виборів, як і раніше, утруднене: ні червоно-червоно-зелена, ні будь-яка інша коаліція, що практикується нині в Німеччині, не матиме більшості.

За даними опитування, задоволеність урядом землі знизилося ще більше. Нині лише 37% респондентів задоволені роботою уряду. Це на три відсоткові пункти менше, ніж рік тому – і, згідно з даними, це найгірше значення, яке Infratest dimap колись визначав для червоно-червоно-зелених.

Список найпопулярніших політиків, як і раніше, очолює прем’єр-міністр Бодо Рамелов. 51% респондентів задоволені роботою єдиного лівого глави уряду – на 2% менше ніж рік тому. Лідер СвДП Томас Кеммеріх прямує з великим відривом на другому місці з 21% схвалення (плюс 2). Лідер AfD Бйорн Хеке знаходиться близько за 19% (плюс 3).

Читайте також:  Прем'єр-міністр Сунак звільнив генерального секретаря через податкову справу

На питання про майбутню урядову коаліцію 31% висловився за союз між AfD та CDU. За таку коаліцію виступають 78% прихильників AfD та 13% прихильників CDU. У кожному разі 27% респондентів висловилися б за нове видання «червоно-червоно-зелених» або за коаліцію ХДС, СДПН та ВДП. 26% виступають за альянс Лівої партії та ХДС, 21% – за коаліцію ХДС, СДПН та «зелених» та 13% – за чотирипартійний альянс ХДС, СДПН, «зелених» та ВДП.

На виборах у 2019 році Ліва партія набрала 31%, за нею йшла AfD із 23,4%. ХДС набрав 21,7%, СДПН – 8,2%, «зелені» – 5,2% та ВДП – 5,0%. Рамелов очолює уряд червоно-червоно-зеленої меншини.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я