AfD не є робочою партією

9

На думку Ясмін Фахімі, AfD є «класичними неоліберальними вимогами». Лідер DGB закликає профспілки зайняти активну позицію, а ПДР – проводити «політику, яка створює довіру».

Ясмін Фахімі: "AfD - це партія расистів, яка також хоче налаштувати робітників один проти одного замість того, щоб працювати разом для досягнення загального прогресу", - каже голова DGB Ясмін Фахімі.

Голова DGB Ясмін Фахімі заявила про посилення протистояння між профспілками та AfD. “Як профспілки, ми ще ясніше, ніж раніше, дамо зрозуміти, що AfD не є партією трудящих”, – заявила Фахімі в інтерв’ю газеті Augsburger Allgemeine. “AfD – не друг, а навіть ворог трудящих”, – підкреслила глава Конфедерації профспілок Німеччини (DGB). За її словами, у податковій та соціальній політиці партія представляє класичні неоліберальні вимоги. «Тепер ми, профспілки, маємо називати це набагато наступальніше», – наголосила Фахімі.

Лідер DGB визнала, що протягом тривалого часу профспілки недооцінювали підтримку AfD з боку робітників та службовців. “Ми дуже розраховували на те, що AfD розійдеться, оскільки ця партія є відверто расистською та націоналістичною, частково навіть відверто фашистською”, – сказав лідер DGB. “Ми, профспілки, довгий час вважали очевидним, що AfD не може бути партією робітників і службовців”, – додала вона. “Можливо, це була надто поверхова оцінка з нашого боку”.

«Тепер ми маємо краще пояснити, за що виступає ця партія: AfD – це партія расистів, яка також хоче налаштувати робітників один проти одного замість того, щоб добиватися спільного прогресу», – продовжила профспілковий діяч. Однак насамперед усе залежить від федерального уряду. «Найкращий засіб проти AfD – це політика, яка створює впевненість: хороша зарплата та функціонуюча державна інфраструктура з хорошими школами, охороною здоров’я, обслуговуванням в офісах та безпекою у громадських місцях», – сказав Фахімі.

Читайте також:  Відкритий видобуток вугілля "схожий на Мордор"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я