73% проти коаліції з AfD

29

AfD знаходиться на високому рівні опитувань по всій країні та досягає перших успіхів на муніципальному рівні. За результатами опитування більшість громадян виступає проти участі партії в уряді.

 

Опитування: 73% проти коаліції з AfD

Незважаючи на добрі результати опитувань AfD, троє із чотирьох громадян виступають проти коаліції з AfD. Недавнє опитування Forsa для Stern показало, що 73 відсотки виборців, які мають право голосу, вважають правильним, щоб інші партії виключили можливість союзу з AfD. 22% вважають інакше. 5% немає своєї думки.

У східній Німеччині результат не такий однозначний. Там лише 60% підтримують виключення коаліцій з AfD. І цілих 34% не згодні. 95% виборців AfD вважають, що інші партії мають переглянути свою політику щодо AfD.

AfD знаходиться на високому рівні опитувань по всій країні, і вже видно перші ефекти. У Тюрінгії в понеділок обійняв посаду перший по всій країні окружний радник від AfD Роберт Зессельманн. Його було обрано у другому турі виборів 25 червня, що викликало жах серед інших партій. AfD в Тюрингії класифікується Управлінням захисту конституції землі як вкрай права і перебуває під наглядом.

У сусідній землі Саксонія-Анхальт кандидата від AfD у неділю також вперше було обрано на муніципальні посади. У невеликому містечку Рагун-Єсніц 42-річний Ханнес Лот переміг на виборах мера.

Обговорення

Читайте також:  Президент Кірхентага де Мезьєр критикує молоде покоління

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я