7 ознак, що вам терміново потрібно міняти своє життя

63

Іноді ми надто залучаємося до повсякденних справ, що навіть не встигаємо замислитися і зрозуміти, а чи все нам подобається і влаштовує нас у житті? Але іноді варто зупинитися, замислитись і почати привносити щось нове у своє життя.

Ознаки, що у житті треба щось міняти

  • Пройшло багато часу з того часу, як у вас з’явилися нові знайомі або захоплення.

“Коли люди розвиваються і “ростуть”, вони почуваються набагато краще, – розповіла виданню Psychology Today психолог Еліс Бойс. – Якщо за останні півроку у вас не з’явилося нових знайомих або нових інтересів, це сигнал. Пора розширювати горизонти. Це принесе користь у всіх сенсах”.

  • Ваше життя – вічний хаос

“Якщо ваше життя перетворюється на хаос – справи наростають як снігова куля, ви весь час щось не встигаєте, поспішайте, забуваєте, втрачаєте і пропускаєте, тобто сенс задуматися, як усе спростити, – каже психолог. – А може, й зовсім всерйоз переглянути пріоритети”.

  • У вас проблеми у сім’ї

“А чи все в порядку вдома, з чоловіком, дітьми? Якщо вам здається, що стосунки з коханою людиною, з дочкою чи сином руйнуються, часто спалахують скандали “ні з чого”, настав час вживати заходів, — радить експерт. — Спробуйте більше спілкуватися , обговорювати проблеми, проводити час разом”.

  • Час мчить надто швидко

Тільки був понеділок, а вже четвер, нещодавно ялинку вбирали, і ось скоро літо. Якщо ви помічаєте неймовірно швидку течію часу, ви точно застрягли в рутині, побуті і тій життєвій колії.

“Ви помічали, що час у відпустці тягнеться повільно, – тиждень відчувається як місяць, – каже Еліс Бойс. – Це відбувається тому, що в подорожі час стає більш ємним через нові враження. Коли в нашому житті трапляється щось незвичне”. , “Свіжий”, яскравий, час стає більш виразним.

Читайте також:  5 помилок при виборі вина, які допускають абсолютно все

Психолог радить не плисти за течією, а ставити нові цілі та завдання у житті, і, звичайно, робити хоч якісь кроки для їх досягнення.

  • Ви не займалися коханим хобі вже багато місяців

Поганий знак, якщо ви любите читати, але не взяли в руки жодної книги за останній рік, із задоволенням граєте на гітарі, але вона давно припадає пилом на шафі, або сто років не були з друзями в лазні, хоча любите такий вид відпочинку всією душею .

“Якщо ви давно не займалися тим, що по-справжньому подобається, можливо, вам просто не вистачає сил і часу, – вважає психолог. – Спробуйте переглянути свої інтереси. Виберіть хобі і побачите, що саме станеться. Ви точно отримаєте заряд енергії і творче піднесення”.

  • Ви робите свою роботу щодня однаково

Будь-яка діяльність може набриднути, якщо підходити до неї звично, без бажання щось покращити. Відпрацював, як уже пристосувався, як давно вмієш — і додому.

“Це ознака, що час змінюватися, – пояснює Еліс Бойс. – Адже навіть до самої рутинної задачі можна підійти по-новому і знайти можливості для зростання. Знайдіть новий ресурс. Працюйте з кимось новим. Вивчіть нову навичку. Це все цілком можливо без зайвих зусиль, зате додасть новизни та свіжості”.

  • Увечері ви відчуваєте, що день минув не так

“Весь день я займалася абсолютно непотрібними справами, а я хочу приносити користь людям, а не ось це все …”. Так часто кажуть клієнти у кабінеті психолога.

“Ви любите порядок, а доводиться жити в бардаку, вам хочеться займатися творчістю, а треба йти на нудну роботу з 9 до 18, – наводить приклади психолог. – Дуже важливо, щоб ваші щоденні справи та вчинки та ваші цінності по життю збігалися. Інакше з’явиться відчуття, що все йде не так. Поверніться вже на свій шлях.

Читайте також:  Luminor: неймовірні пропозиції "чорної п'ятниці" можуть виявитися пасткою

Психолог резюмує, що якщо ви усвідомили, що вам потрібні зміни в житті, не треба відразу руйнувати все і спалювати мости, пише Doctor Piter.

“Є багато способів змінити життя, не “вибухаючи” його і не здійснюючи революцій – кидати роботу, переїжджати, розлучатися, – каже Еліс Бойс. – Якщо ви застрягли в рутині, спочатку спробуйте внести невеликі зміни до свого розпорядку дня. Навіть цей крихітний крок може мати величезні та дивовижні наслідки”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :