7 ознак, що вам терміново потрібно міняти своє життя

114

Іноді ми надто залучаємося до повсякденних справ, що навіть не встигаємо замислитися і зрозуміти, а чи все нам подобається і влаштовує нас у житті? Але іноді варто зупинитися, замислитись і почати привносити щось нове у своє життя.

Ознаки, що у житті треба щось міняти

  • Пройшло багато часу з того часу, як у вас з’явилися нові знайомі або захоплення.

“Коли люди розвиваються і “ростуть”, вони почуваються набагато краще, – розповіла виданню Psychology Today психолог Еліс Бойс. – Якщо за останні півроку у вас не з’явилося нових знайомих або нових інтересів, це сигнал. Пора розширювати горизонти. Це принесе користь у всіх сенсах”.

  • Ваше життя – вічний хаос

“Якщо ваше життя перетворюється на хаос – справи наростають як снігова куля, ви весь час щось не встигаєте, поспішайте, забуваєте, втрачаєте і пропускаєте, тобто сенс задуматися, як усе спростити, – каже психолог. – А може, й зовсім всерйоз переглянути пріоритети”.

  • У вас проблеми у сім’ї

“А чи все в порядку вдома, з чоловіком, дітьми? Якщо вам здається, що стосунки з коханою людиною, з дочкою чи сином руйнуються, часто спалахують скандали “ні з чого”, настав час вживати заходів, — радить експерт. — Спробуйте більше спілкуватися , обговорювати проблеми, проводити час разом”.

  • Час мчить надто швидко

Тільки був понеділок, а вже четвер, нещодавно ялинку вбирали, і ось скоро літо. Якщо ви помічаєте неймовірно швидку течію часу, ви точно застрягли в рутині, побуті і тій життєвій колії.

“Ви помічали, що час у відпустці тягнеться повільно, – тиждень відчувається як місяць, – каже Еліс Бойс. – Це відбувається тому, що в подорожі час стає більш ємним через нові враження. Коли в нашому житті трапляється щось незвичне”. , “Свіжий”, яскравий, час стає більш виразним.

Читайте також:  Щоб довго простояла: як продовжити життя новорічної ялинки

Психолог радить не плисти за течією, а ставити нові цілі та завдання у житті, і, звичайно, робити хоч якісь кроки для їх досягнення.

  • Ви не займалися коханим хобі вже багато місяців

Поганий знак, якщо ви любите читати, але не взяли в руки жодної книги за останній рік, із задоволенням граєте на гітарі, але вона давно припадає пилом на шафі, або сто років не були з друзями в лазні, хоча любите такий вид відпочинку всією душею .

“Якщо ви давно не займалися тим, що по-справжньому подобається, можливо, вам просто не вистачає сил і часу, – вважає психолог. – Спробуйте переглянути свої інтереси. Виберіть хобі і побачите, що саме станеться. Ви точно отримаєте заряд енергії і творче піднесення”.

  • Ви робите свою роботу щодня однаково

Будь-яка діяльність може набриднути, якщо підходити до неї звично, без бажання щось покращити. Відпрацював, як уже пристосувався, як давно вмієш — і додому.

“Це ознака, що час змінюватися, – пояснює Еліс Бойс. – Адже навіть до самої рутинної задачі можна підійти по-новому і знайти можливості для зростання. Знайдіть новий ресурс. Працюйте з кимось новим. Вивчіть нову навичку. Це все цілком можливо без зайвих зусиль, зате додасть новизни та свіжості”.

  • Увечері ви відчуваєте, що день минув не так

“Весь день я займалася абсолютно непотрібними справами, а я хочу приносити користь людям, а не ось це все …”. Так часто кажуть клієнти у кабінеті психолога.

“Ви любите порядок, а доводиться жити в бардаку, вам хочеться займатися творчістю, а треба йти на нудну роботу з 9 до 18, – наводить приклади психолог. – Дуже важливо, щоб ваші щоденні справи та вчинки та ваші цінності по життю збігалися. Інакше з’явиться відчуття, що все йде не так. Поверніться вже на свій шлях.

Читайте також:  Ангіна

Психолог резюмує, що якщо ви усвідомили, що вам потрібні зміни в житті, не треба відразу руйнувати все і спалювати мости, пише Doctor Piter.

“Є багато способів змінити життя, не “вибухаючи” його і не здійснюючи революцій – кидати роботу, переїжджати, розлучатися, – каже Еліс Бойс. – Якщо ви застрягли в рутині, спочатку спробуйте внести невеликі зміни до свого розпорядку дня. Навіть цей крихітний крок може мати величезні та дивовижні наслідки”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я