42 учні загинули внаслідок нападу на школу в Уганді

15

Протягом багатьох років в Уганді неодноразово відбувалися криваві напади ісламістів та конголезьких ополченців у прикордонній зоні двох східноафриканських країн.

 

42 учні загинули внаслідок нападу на школу в Уганді

Щонайменше 42 учні було вбито внаслідок нападу на школу в Уганді в суботу ввечері, згідно з урядовими джерелами. Ще вісім дітей зазнали серйозних поранень у прикордонному місті Мпондве на південному заході країни. Поліція звинуватила повстанців ісламістського ополчення ADF (Союзні демократичні сили) із сусідньої Демократичної Республіки Конго. Представник регіонального уряду повідомив німецькому агентству dpa, що ще 15 дітей були викрадення.

Упродовж багатьох років на кордоні двох східноафриканських країн відбуваються криваві напади ADF та інших конголезьких ополченців. Вважається, що ADF має зв’язки із центральноафриканським відгалуженням ісламістського терористичного угрупування «Ісламська держава». Найстрашніша атака угруповання сталася 1998 року, коли терористи вбили 80 студентів під час нападу на університет у прикордонному регіоні.

Згідно з їхніми заявами, угруповання бореться за права мусульман в Уганді, які маргіналізовані урядом. Мета групи – повалення уряду. Проте жертвами нападів стають переважно цивільні особи.

Читайте також:  У Tesla з'явиться можливість дзвонити через Zoom

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я