Проекти розвитку велотранспорту Берліна відкладені

12

Влада просили тимчасово призупинити реалізацію деяких проектів.

 

Проекти розвитку велотранспорту Берліна відкладені

Транспортна адміністрація Берліна хоче на якийсь час призупинити деякі проекти з розвитку велотранспорту. У п’ятницю відомство оголосило про те, що не слід продовжувати планувати велопроекти, які призведуть до «ліквідації смуг руху, спеціальних автобусних смуг чи інших обмежень для громадського транспорту», ​​поставить під загрозу кілька місць для паркування або призведуть до «значного погіршення руху комерційного транспорту та транспорту. доставки».

Раніше низка ЗМІ повідомили про лист, направлений до районів Берліна. У ньому, як повідомляє «Tagesspiegel», влада просили тимчасово призупинити реалізацію деяких проектів.

«Метою пріоритетних заходів щодо розвитку велосипедної інфраструктури є загальне функціонування транспортної системи для всіх мешканців Берліна, а отже, і функціонування велосипедної мережі», – заявила сенатор з транспорту Маня Шрайнер (ХДС).

Слід врахувати потреби всіх учасників дорожнього руху

Проекти щодо оновлення існуючих велосипедних та пішохідних об’єктів, а також рішення комісії з ДТП, спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху, будуть продовжені. Це стосується, зокрема, і проектів, пов’язаних з безпекою у школах.

Всі інші ще не розпочаті проекти та заходи будуть розглянуті та мають бути відкладені «до затвердження подальшого розробленого річного плану відповідно до напрямів державної політики». “Ми не діємо за шаблоном, а керуємося потребами всіх учасників дорожнього руху”, – сказала Шрайнер.

Читайте також:  Повідомлення про швидку відставку Ламбрехт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я