Зі столиці Катару виселяють робітників

14

Багатьом із них нема куди йти, вони сплять прямо на тротуарах.

Зі столиці Катару виселяють робітників.  Фото: LeafWriter / Pixabay

Зі столиці Катару виселяють робітників напередодні Чемпіонату світу з футболу. Як дізналося агентство Reuters, деякі з них повідомили за дві години до крайнього терміну.

Зі столиці Катару виселяють робітників перед ЧС з футболу

Влада Катару звільнила в Досі десятки багатоквартирних будинків, у яких раніше розміщувалися іноземні робітники, переважно з Азії та Африки. Передбачається, що у період проведення Чемпіонату світу з футболу у них житимуть туристи.

За офіційними даними, евакуйовано та закрито понад десяток будівель у центрі Дохи. Іноземних робітників змусили залишити місто. Більшість із них не мала ні можливості, ні часу знайти собі інше місце для ночівлі, бо їх повідомили за дві години до крайнього терміну. Минулої ночі вони провели прямо на тротуарах біля своїх колишніх будинків.

Багатьом робітникам нема де ночувати

Як дізналося агентство Reuters, іноземних робітників виселяють напередодні Чемпіонату світу з футболу, який стартує у Досі 20 листопада. Раніше повідомлялося, що у місті може не вистачити місця для ночівлі фанатів, які планують відвідати спортивний захід.

В одному з таких будинків проживало 1200 іноземних робітників. За словами його мешканців, влада розпорядилася залишити квартири приблизно о 8 годині вечора в середу, а вже о 10:30 повернулася і всіх вигнала. Зачинили двері до будівлі. Деякі чоловіки навіть не змогли забрати свої речі.

“Нам нікуди йти”, – сказав один з них.

Читайте також:  Кожні 4 секунди обривається юне життя

Нині чоловік ночує на вулиці. Ще приблизно десять його знайомих не встигли знайти притулку, розповів він.

Він, як і більшість інших працівників, з якими розмовляло агентство Reuters, відмовилися назвати свої імена чи особисті дані, побоюючись репресій з боку влади чи роботодавців.

Влада Катару спростувала інформацію, що будинки звільняються для футбольних фанатів. За їх словами, це давно сплановані дії «відповідно до поточних всеосяжних та довгострокових планів щодо реорганізації районів Дохи». Більше того, один із чиновників заявив, що всі іноземні робітники переселені в інші безпечні приміщення.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я