2,43 мільйона виборців, які мають право голосу на виборах до Палати представників

18

У неділю близько 2,43 мільйонів людей зможуть проголосувати на виборах до Палати представників Берліна. Це означає, що на повторних виборах приблизно на 15 800 виборців буде менше, ніж на основних виборах у вересні 2021 року, як оголосив у суботу представник виборчого штату.

Приблизно для 31 відсотка осіб, які мають право голосу, бюлетень уже було видано – наприклад, для голосування поштою чи дострокового голосування на місці.

За словами представника виборчого штату, близько 2,73 мільйона осіб мають право проголосувати на повторних виборах до окружних зборів, які також відбуваються у неділю. Це число вище, оскільки 16- та 17-річні, а також іноземні громадяни ЄС старше 16 років, які проживають у Берліні, також мають право голосувати тут. За словами представника виборчого штату, окружні виборчі дільниці Берліна закрили списки виборців у п’ятницю ввечері.

У зв’язку з численними збоями та проблемами на виборах до Палати представників Берліна у 2021 році Конституційний суд ухвалив провести вибори повністю заново.

.

Читайте також:  ХДС наполягає на введенні нових правил безпеки у Бундестазі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я