22 дитини загинули від вибухового пристрою

29

Імовірно, діти знайшли неушкоджений вибуховий пристрій та грали з ним. Тим часом терористи увірвалися до готелю в Могадішо і вбили щонайменше семеро постояльців.

 

Сомалі: 22 дитини загинули від вибухового пристрою

У охопленій кризою Сомалі державі щонайменше 22 дитини віком від 10 до 15 років загинули від вибухового пристрою під час гри у футбол, повідомляють влада.

Ще троє дітей було поранено у п’ятницю в районі Королів у південній провінції Нижня Шабелле, повідомив губернатор провінції Ібрагім Аден. Діти знайшли неушкоджений вибуховий пристрій на футбольному полі та грали з ним. Пристрій вибухнув.

За словами губернатора, нещодавні дощі дозволили виявити пристрій, який, ймовірно, залишили терористи з ісламістського терористичного ополчення «Аш-Шабаб». Це угруповання контролює значну частину південного Сомалі і неодноразово здійснювало напади на мирних жителів, солдатів та політиків.

Щонайменше семеро людей загинули внаслідок нападу на готель

Також у п’ятницю в Могадішо стався смертоносний теракт. Бойовики ісламістського терористичного угруповання Аш-Шабааб увірвалися до розкішного готелю та вбили щонайменше семеро людей. Серед жертв були п’ять постояльців готелю Pearl Beach, розташованого на пляжі Лідо, та два охоронці, повідомила поліція німецькому агентству друку. Також було вбито двох терористів-смертників. Облога готелю продовжилася у п’ятницю ввечері.

Спочатку двоє смертників підірвали себе біля входу в готель, потім бойовики увірвалися до будівлі, сказав офіцер поліції Мохамед Дахір. Точна кількість нападаючих поки невідома, сказав він. Інший співробітник служби безпеки Хасан Алі сказав, що нападники взяли в заручники постояльців готелю, що ускладнило роботу сил безпеки. За словами очевидців, у п’ятницю ввечері в готелі та навколо нього було чути постріли та вибухи.

Аш-Шабааб взяла на себе відповідальність за напад на радіостанції ісламістів Andalus. Це угруповання вже багато років стрясає країну на Африканському Розі з 16-мільйонним населенням нападами та насильством.

Читайте також:  Перемога демократичної опозиції у Таїланді

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я